Transport en verwerking van Groente, Fruit, Etensresten (GFE) en Tuinafafval
Vervoer Gooi en Vechtstreek B.V.
In verband met het aflopen van het huidige transport en verwerkingscontract hebben de gemeenten in de Regio Gooi en Vechtstreek besloten totdeze nieuwe aanbesteding. In totaal bedraagt de GFE+t gezamenlijk circa 22.500 ton op jaarbasis. In totaal bedraagt de GFE+t gezamenlijk circa 22.500 ton op jaarbasis.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-15. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-13.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Noord-Holland โบ Het Gooi en Vechtstreek
- โข Utrecht
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-13 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-31 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-05-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Transport en verwerking van Groente, Fruit, Etensresten (GFE) en Tuinafafval
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Afvalverzameling en โverwerking ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Bussum
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: De overeenkomst kan telkens voor de periode van รฉรฉn (1) jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-15 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-15 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-15 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-18 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Vervoer Gooi en Vechtstreek B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Oud-Eemnesserweg 5G
Postcode: 3741MP
Poststad: Baarn
Regio: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Gert-Jan Wendrich
E-mail: info@vervoergv.nl ๐ง
Telefoon: +31 888294444 ๐
URL: https://www.vervoergv.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.vervoergv.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425111 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425111 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
inkoop@regiogv.nl.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 094-336624 (2026-05-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Transport en verwerking van Groente, Fruit, Etensresten (GFE) en Tuinafafval
Referentienummer:
DOC 26016169
Korte beschrijving:
In verband met het aflopen van het huidige transport en verwerkingscontract hebben de gemeenten in de Regio Gooi en Vechtstreek besloten totdeze nieuwe aanbesteding. In totaal bedraagt de GFE+t gezamenlijk circa 22.500 ton op jaarbasis. In totaal bedraagt de GFE+t gezamenlijk circa 22.500 ton op jaarbasis.
Toon meer
Producten/diensten: Afvalverzameling en โverwerking ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
In verband met het aflopen van het huidige transport en verwerkingscontract hebben de gemeenten in de Regio Gooi en Vechtstreek besloten tot deze nieuwe aanbesteding. In totaal bedraagt de GFE+t gezamenlijk circa 22.500 ton op jaarbasis. In totaal bedraagt de GFE+t gezamenlijk circa 22.500 ton op jaarbasis.
Toon meer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: De overeenkomst kan telkens voor de periode van รฉรฉn (1) jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Aanbestedende dienst heeft het recht om andere gemeenten, betrokken bij de gemeenschappelijk regeling, gedurende de looptijd van de overeenkomst middels een addendum toe te voegen aan de overeenkomst.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-15 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-15 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-15 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-18 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Vervoer Gooi en Vechtstreek B.V.
Nationaal registratienummer:
516715579
Postadres: Oud-Eemnesserweg 5G
Postcode: 3741MP
Poststad: Baarn
Regio: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Gert-Jan Wendrich
E-mail: info@vervoergv.nl ๐ง
Telefoon: +31 888294444 ๐
URL: https://www.vervoergv.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.vervoergv.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425111 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425111 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
inkoop@regiogv.nl.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 094-336624 (2026-05-13)
Award Aankondiging (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-31 ๐
Titel: P1 Transport en verwerking van Groente, Fruit, Etensresten (GFE) en Tuinafafval
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Orgaworld Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Lindeboomseweg 15
Postcode: 3825 AL
Poststad: Amersfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Saskia Jager
URL: http://www.orgaworld.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 168-601302 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-31 ๐
Titel: P1 Transport en verwerking van Groente, Fruit, Etensresten (GFE) en Tuinafafval
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Orgaworld Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
39061440
Postadres: Lindeboomseweg 15
Postcode: 3825 AL
Poststad: Amersfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Saskia Jager
URL: http://www.orgaworld.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 168-601302 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)