Touringcarvervoer

Stichting ROC Summa College

Met deze aanbesteding wil Summa een raamovereenkomst sluiten met maximaal drie partijen, die in staat zijn om de gevraagde behoefte voor touringcarvervoer binnen Summa uit te voeren. De drie partijen zullen via minicompetities opdrachten tot het uitvoeren van touringcarvervoer krijgen vanuit de gehele organisatie. Deze opdracht omvat zowel eendaagse ritten alsmede meerdaagse reizen. Onder de eendaagse ritten worden zowel haal- en brengritten als dagreizen verstaan. De opdrachtnemers zijn verantwoordelijk voor een juiste uitvoering van het benodigde touringcarvervoer gedurende de contractperiode, waarbij rekening gehouden wordt met alle gelende wet- en regelgeving. De omvang van de opdracht, gebaseerd op historische gegevens, bedraagt op jaarbasis ongeveer €120.000,- inclusief BTW, wat resulteert in ongeveer €100.000,- exclusief BTW. De kosten in de afgelopen jaren zijn hierbij redelijk stabiel, mede daardoor is de verwachting dat deze kosten in de komende jaren stabiel blijven. Bij een maximale looptijd, zoals beschreven in paragraaf 1.4 van 4 jaar inclusief mogelijke verlengingen, komt de geraamde waarde van deze opdracht uit op een waarde gedurende de looptijd van € 400.000,- excl. BTW.

Deadline

Deadline 2026-10-26

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-02 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Touringcarvervoer
Referentienummer: 2026-004-LECL-EA-Touringcarvervoer
Korte beschrijving:
Met deze aanbesteding wil Summa een raamovereenkomst sluiten met maximaal drie partijen, die in staat zijn om de gevraagde behoefte voor touringcarvervoer binnen Summa uit te voeren. De drie partijen zullen via minicompetities opdrachten tot het uitvoeren van touringcarvervoer krijgen vanuit de gehele organisatie. Deze opdracht omvat zowel eendaagse ritten alsmede meerdaagse reizen. Onder de eendaagse ritten worden zowel haal- en brengritten als dagreizen verstaan. De opdrachtnemers zijn verantwoordelijk voor een juiste uitvoering van het benodigde touringcarvervoer gedurende de contractperiode, waarbij rekening gehouden wordt met alle gelende wet- en regelgeving. De omvang van de opdracht, gebaseerd op historische gegevens, bedraagt op jaarbasis ongeveer €120.000,- inclusief BTW, wat resulteert in ongeveer €100.000,- exclusief BTW. De kosten in de afgelopen jaren zijn hierbij redelijk stabiel, mede daardoor is de verwachting dat deze kosten in de komende jaren stabiel blijven. Bij een maximale looptijd, zoals beschreven in paragraaf 1.4 van 4 jaar inclusief mogelijke verlengingen, komt de geraamde waarde van deze opdracht uit op een waarde gedurende de looptijd van € 400.000,- excl. BTW.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Bus- en autobusverhuur met chauffeur 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Eindhoven
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Tweemaal een verlenging van 12 maanden. Totaal inclusief de mogelijke verlengingen betreft de totale contractduur daarmee 48 maanden.
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
Summa is op zoek naar maximaal drie contractanten die haar gedurende de gehele contractperiode kan ondersteunen in de uitgevraagde dienstverlening. Door het toepassen van een initiële periode van 2 jaar en daarbij 2 optiejaren wenst Summa een partnership op te bouwen met de gecontracteerde partijen. Tijdens de initiële periode van 2 jaar, zal indien mogelijk met de als vierde geëindigde partij een wachtkamerovereenkomst van toepassing zijn.
Toon meer
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Veiligheid en calamiteiten
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitsborging dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Bestelproces
Prijs
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-07 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting ROC Summa College
Nationaal registratienummer: 23496909
Postadres: Sterrenlaan 10
Postcode: 5631KA
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Rob van der Heijden
E-mail: aanbestedingen@summacollege.nl 📧
Telefoon: +31 402694000 📞
URL: http://www.summacollege.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438376 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438376 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-609660 (2026-09-02)