Toegangscontrole gemeente Purmerend
Gemeente Purmerend
De gemeente Purmerend wil een toekomstbestendig en samenhangend toegangssysteem realiseren voor het beheer van fysieke toegang tot gemeentelijke gebouwen en ruimten. Onder het toegangssysteem wordt verstaan: het geheel van applicaties en voorzieningen die gezamenlijk bijdragen aan het verlenen, beheren en controleren van fysieke toegang tot locaties van de gemeente Purmerend. Geraamde waarde over 48 maanden is โฌ 500.000[ME1.1], - Maximale waarde over 48 maanden is โฌ 700.000, - Geraamde waarde maximale looptijd (96 maanden) van de overeenkomst is โฌ 800.000, - Maximale waarde maximale looptijd (96 maanden) van de overeenkomst is โฌ 1.000.000, -
DeadlineDeadline 2026-10-30
Wie? Wat? Waar?- โข Agglomeratie Haarlem
- โข Groot-Amsterdam
- โข Noord-Holland โบ Alkmaar en omgeving
- โข Noord-Holland โบ Het Gooi en Vechtstreek
- โข Noord-Holland โบ IJmond
- โข Noord-Holland โบ Kop van Noord-Holland
- โข Noord-Holland โบ Zaanstreek
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Toegangscontrole gemeente Purmerend
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Installatiediensten (uitgezonderd software) ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 500000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Purmerend
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: Driemaal voor een periode van 24 maanden per optie.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Herzieningsclausule beschrijft de opties.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-30 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โ
Openingsdatum: 2026-10-30 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-02 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Bijlage 7-Bijlage 5
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Purmerend
Nationaal registratienummer:
Postadres: Purmersteenweg 42
Postcode: 1441 DM
Poststad: Purmerend
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Steven Roos
E-mail: aanbestedingen@purmerend.nl ๐ง
Telefoon: +31 299452452 ๐
URL: http://www.purmerend.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436994 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436994 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-584436 (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Toegangscontrole gemeente Purmerend
Korte beschrijving:
De gemeente Purmerend wil een toekomstbestendig en samenhangend toegangssysteem realiseren voor het beheer van fysieke toegang tot gemeentelijke gebouwen en ruimten.
Onder het toegangssysteem wordt verstaan: het geheel van applicaties en voorzieningen die gezamenlijk bijdragen aan het verlenen, beheren en controleren van fysieke toegang tot locaties van de gemeente Purmerend. Geraamde waarde over 48 maanden is โฌ 500.000[ME1.1], -
Maximale waarde over 48 maanden is โฌ 700.000, -
Geraamde waarde maximale looptijd (96 maanden) van de overeenkomst is โฌ 800.000, -
Maximale waarde maximale looptijd (96 maanden) van de overeenkomst is โฌ 1.000.000, -
Toon meer
Producten/diensten: Installatiediensten (uitgezonderd software) ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 500000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
De gemeente Purmerend wil een toekomstbestendig en samenhangend toegangssysteem realiseren voor het beheer van fysieke toegang tot gemeentelijke gebouwen en ruimten.
Onder het toegangssysteem wordt verstaan: het geheel van applicaties en voorzieningen die gezamenlijk bijdragen aan het verlenen, beheren en controleren van fysieke toegang tot locaties van de gemeente Purmerend. Geraamde waarde over 48 maanden is โฌ 500.000, -
Maximale waarde over 48 maanden is โฌ 700.000, -
Geraamde waarde maximale looptijd (96 maanden) van de overeenkomst is โฌ 800.000, -
Maximale waarde maximale looptijd (96 maanden) van de overeenkomst is โฌ 1.000.000, -
Toon meer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Agglomeratie Haarlem
๐๏ธ
Alkmaar en omgeving
๐๏ธ
Groot-Amsterdam
๐๏ธ
+ nog 4
Het Gooi en Vechtstreek
๐๏ธ
IJmond
๐๏ธ
Kop van Noord-Holland
๐๏ธ
Zaanstreek
๐๏ธ
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: Driemaal voor een periode van 24 maanden per optie.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Herzieningsclausule beschrijft de opties.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-30 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โ
Openingsdatum: 2026-10-30 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-02 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Bijlage 7-Bijlage 5
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Purmerend
Nationaal registratienummer:
56445072
Postadres: Purmersteenweg 42
Postcode: 1441 DM
Poststad: Purmerend
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Steven Roos
E-mail: aanbestedingen@purmerend.nl ๐ง
Telefoon: +31 299452452 ๐
URL: http://www.purmerend.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436994 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436994 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-584436 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Installatiediensten (uitgezonderd software) (>20 nieuwe aankopen)
- Installatie van communicatie-uitrusting (5)
- Installatie van computers en kantooruitrusting (3)
- Installatie van elektrische en mechanische uitrusting (4)
- Installatie van machines en uitrusting
- Installatie van medische en chirurgische uitrusting (2)
- Installatie van meet-, controle-, test- en navigatie-uitrusting (4)
- Installatie van metalen containers
- Installatiediensten voor bebakenings- en besturingssystemen
- Installatiediensten voor brandbstrijdingsapparatuur