Temperatuursensoren en -monitoring t.b.v. vaccinkoelkasten GGD Brabant-Zuidoost

GGD Brabant-Zuidoost

De GGD heeft op dit moment op 47 locaties vaccinkoelkasten. Vaccins moeten, om de houdbaarheid en de veiligheid te kunnen garanderen, op een bepaalde temperatuur bewaard worden. Deze bewaartemperatuur moet gemonitord worden volgens de richtlijn medicijnkoelkasten van het RIVM. Daarom zijn de koelkasten voorzien van een temperatuursensor, die via WIFI data doorstuurt naar de cloud. Deze moeten via een webportal ingezien kunnen worden door de GGD. De sensoren die op dit moment in gebruik zijn zijn End-of-Life en moeten worden vervangen. De GGD wil een partij contracteren die de koelkasten voorziet van nieuwe sensoren, die via een portal gemonitord kunnen worden. Deze partij verzorgd ook kalibratie van de sensoren, periodiek รฉn incidenteel onderhoud, en de planning hiervan. De planning wordt in overleg met de opdrachtgever vastgesteld.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-19. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-02.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-02 Aankondiging van een opdracht
2026-07-29 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Temperatuursensoren en -monitoring t.b.v. vaccinkoelkasten GGD Brabant-Zuidoost
Referentienummer: e98bb24e-ed9c-438e-8165-fd19cb579eee
Korte beschrijving:
De GGD heeft op dit moment op 47 locaties vaccinkoelkasten. Vaccins moeten, om de houdbaarheid en de veiligheid te kunnen garanderen, op een bepaalde temperatuur bewaard worden. Deze bewaartemperatuur moet gemonitord worden volgens de richtlijn medicijnkoelkasten van het RIVM.ย Daarom zijn de koelkasten voorzien van een temperatuursensor, die via WIFI data doorstuurt naar de cloud. Deze moeten via een webportal ingezien kunnen worden door de GGD. De sensoren die op dit moment in gebruik zijn zijn End-of-Life en moeten worden vervangen. De GGD wil een partij contracteren die de koelkasten voorziet van nieuwe sensoren, die via een portal gemonitord kunnen worden. Deze partij verzorgd ook kalibratie van de sensoren, periodiek รฉn incidenteel onderhoud, en de planning hiervan. De planning wordt in overleg met de opdrachtgever vastgesteld.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Installatie van meet-, controle-, test- en navigatie-uitrusting ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 316 400 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode: b878c8cd-7b5b-4e4f-b1b4-c629048f8450
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie voor alle locaties waar de uitvoering moet plaatsvinden
Postadres: Clausplein 10
Postcode: 5611 XP
Stad: Eindhoven
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-07-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2032-06-30 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst biedt de mogelijkheid om deze 4 maal eenzijdig vanuit de opdrachtgever te verlengen met 1 jaar.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Installatie en dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Portal Demo
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-19 10:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure):
De digitale kluis wordt zo spoedig mogelijk na vrijgave van de digitale kluis geopend. Een openbare aanbestedingszitting vindt niet plaats. De inschrijvers ontvangen op zo kort mogelijke termijn een proces verbaal van opening.
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Aanvullende informatie:
De digitale kluis wordt zo spoedig mogelijk na vrijgave van de digitale kluis geopend. Een openbare aanbestedingszitting vindt niet plaats. De inschrijvers ontvangen op zo kort mogelijke termijn een proces verbaal van opening.
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โœ…
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-21 10:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: GGD Brabant-Zuidoost
Nationaal registratienummer: 50451154
Postadres: Clausplein 10
Postcode: 5611 XP
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: I. Dickens
E-mail: i.dickens@bizob.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: 0031625354794 ๐Ÿ“ž
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/203110 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/203110 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Oost-Brabant
Nationaal registratienummer: 82956774
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223 BA
Poststad: โ€™s-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 883621000 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.rechtspraak.nl ๐ŸŒ
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Inschrijvers die niet in aanmerking komen voor gunning van de overeenkomst ontvangen een motivatie van de redenen tot afwijzing. De aanbestedende dienst hanteert een periode van twintig dagen vanaf het bekendmaken van de gunningsbeslissing aan de inschrijvers totdat de overeenkomst definitief wordt gegund. Als binnen die termijn een kort geding tegen de gunningsbeslissing aanhangig is gemaakt, wordt in eerste beginsel de definitieve overeenkomst, in afwachting van de uitspraak van de rechter, opgeschort. Indien de inschrijver niet binnen deze termijn een kort geding aanhangig maakt, dan wordt geacht dat de inschrijver afstand heeft gedaan van dit recht en is de inschrijver niet-ontvankelijk in zijn vorderingen, wanneer de inschrijver alsnog een kort geding aanhangig maakt. Op deze aanbesteding is Nederlands recht van toepassing. Geschillen die ontstaan naar aanleiding van deze aanbesteding worden voorgelegd aan de bevoegde rechter in het arrondissement Oost-Brabant.
Toon meer
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-04-03Z ๐Ÿ“…
Bron: OJS 2026/S 066-232610 (2026-04-02)
Award Aankondiging (2026-07-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 316 400 EUR ๐Ÿ’ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 185 000 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 1
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: BIZOB-2025-NT-IDI-00687
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-29 ๐Ÿ“…
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van inschrijvers uit niet-EU-lidstaten: 0
Aantal inschrijvingen van inschrijvers uit andere EU-lidstaten: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 185 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
De inschrijving is gerangschikt
Identificatiecode van de inschrijving: BIZOB-2025-NT-IDI-00687
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: MF Medical Services
Nationaal registratienummer: 09146294
Postadres: Marketing 10
Postcode: 6921RE
Poststad: Duiven
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: info@mfmedicalservices.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 263842180 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.mfmedicalservices.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot

Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z ๐Ÿ“…
Bron: OJS 2026/S 169-604156 (2026-07-29)