Telescopische tribune tbv kleine zaal Stadstheater Arnhem
Musis & Stadstheater Arnhem
De aanleiding voor de aanbesteding is de vernieuwbouw van het Stadstheater te Arnhem. Dit gebouw (deels gemeentelijk monument) wordt grondig vernieuwd. Om dit te kunnen realiseren zijn er verschillende aanbestedingen in de markt gezet. Naast de uitvoerende aannemer ook verschillende opdrachten tbv de benodigde theatertechniek. Musis & Stadstheater Arnhem (MSA) wil dmv deze aanbesteding een partij selecteren voor het fabriceren, leveren, monteren, installeren en volledig gebruiksklaar opleveren van een telescopische tribune ten behoeve van de kleine zaal. Voor meer informatie: zie het aanbestedingsdocument (welke een aanvulling op de aankondiging is) met bijlagen. 1
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-29. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-18.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข COS
- โข Plaatsen van deuren en ramen en bijbehorende elementen โบ Aanbrengen van niet-metalen bouwtimmerwerk โบ Plaatsen van inbouwmeubilair
- โข Zitmeubelen โบ Theaterstoelen
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-18 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-03 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Telescopische tribune tbv kleine zaal Stadstheater Arnhem
Referentienummer:
4235766-05-ttr
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Theaterstoelen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Duur: 28 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-29 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-29 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-29 10:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-11 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Musis & Stadstheater Arnhem
Nationaal registratienummer:
402118603
Postadres: Velperbinnensingel 15
Postcode: 6811BP
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Lia Mur
E-mail: aanbesteden@connectie.nl ๐ง
Telefoon: +31 263720705 ๐
URL: https://www.musisenstadstheater.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Recreatie, cultuur en godsdienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425318 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425318 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 095-340343 (2026-05-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-30 ๐
Titel: P1 Telescopische tribune tbv kleine zaal Stadstheater Arnhem
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Cos
Nationaal registratienummer:
BE0808793522
Postadres: Arend de Keyserestraat 8
Postcode: 9700
Poststad: Oudenaarde
Regio: Arr. Oudenaarde ๐๏ธ
Land: Belgiรซ ๐ง๐ช
Contactpunt: Hans Mayer
URL: https://www.cos.be ๐
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 171-610158 (2026-09-03)