Technisch en bouwkundig onderhoud gemeentelijk vastgoed, gemeente Voorst-2026
Gemeente Voorst
Via deze Europese openbare aanbestedingsprocedure zijn wij voornemens รฉรฉn (1) Opdrachtnemer te contracteren voor het uitvoeren van technisch en bouwkundig onderhoud aan gemeentelijk vastgoed. De hoofddoelstelling is de opdracht is het waarborgen van een veilige, gezonde en functionele omgeving voor gebruikers, onomkeerbare schade aan het gemeentelijk vastgoed voorkomen (kapitaalsvernietiging) en het behouden en optimaliseren van de vastgoedwaarde van de panden. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de beste prijs-kwaliteitsverhouding (60%/40%). Gezien de samenhang tussen de werkzaamheden is het niet wenselijk om deze opdracht op te delen in percelen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-15. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-14.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข Gemeente Voorst
- โข Bouwwerkzaamheden โบ Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
- โข Reparatie- en onderhoudsdiensten โบ Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
- โข Reparatie- en onderhoudsdiensten โบ Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
- โข Gelderland โบ Veluwe
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-14 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-04 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Technisch en bouwkundig onderhoud gemeentelijk vastgoed, gemeente Voorst-2026
Referentienummer:
ee49688c-7f1a-4908-96e6-33fdc6ffb82c
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Reparatie- en onderhoudsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 12 450 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
b68d3bde-902b-417f-9223-7154fccce640
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen: 6x met 1 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-15 07:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Voorst
Nationaal registratienummer:
08218153
Postadres: H.W. Iordensweg 17
Postcode: 7391KA
Poststad: Twello
Regio: Veluwe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Alen Todorovic
E-mail: a.todorovic@voorst.nl ๐ง
Telefoon: +31650064660 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/25401 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/176920 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/176920 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Postcode: 6811CD
Poststad: Arhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883612000 ๐
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 074-261098 (2026-04-14)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 12 450 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 12 450 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 12 450 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 12 450 001 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 12 450 000 ๐ฐ
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 60
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Procedure
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
T176920
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-30 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 12 450 001 ๐ฐ
Laagste bod: 12 450 000 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 12 450 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 12 450 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
T176920
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Ten Hove Installatietechniek BV
Nationaal registratienummer:
08076326
Postcode: 7381 BE
Poststad: Klarenbeek
Regio: Veluwe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
De winnaar is genoteerd op een gereglementeerde markt โ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 149-542043 (2026-08-04)
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)
- Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten (13)
- Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting (11)
- Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines (8)
- Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen (17)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting (9)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met vliegtuig-, spoorweg-, wegen- en scheepvaartuitrusting (13)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting (12)
- Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligings- en defensiematerialen