Taaltrainingen

Belastingdienst, IUC Belastingdienst

De opdracht betreft het verzorgen van taaltrainingen voor de deelnemende organisaties. De opdracht is verdeeld in drie percelen: (1) klassikale taaltrainingen, (2) gepersonaliseerde periodieke taaltrainingen en (3) gepersonaliseerde intensieve taaltrainingen. Per perceel wordt beoogd één raamovereenkomst met één dienstverlener te sluiten. Maximale omvang per raamovereenkomst/perceel (looptijd: maximaal vier jaar): Perceel 1 - Klassikale taaltrainingen: 4.600 trainingen Perceel 2 - Gepersonaliseerde periodieke taaltrainingen: 4.600 trainingen Perceel 3 - Gepersonaliseerde intensieve taaltrainingen: 730 trainingen Onder de omvang wordt verstaan het maximale totaal aantal af te nemen trainingen per perceel gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Onder één training wordt verstaan: de deelname van één cursist aan een taaltraining, ongeacht de lesvorm (individueel, groep of incompany). Bij groeps- of incompanytrainingen wordt het aantal trainingen bepaald door het aantal deelnemende cursisten.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-26. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-07.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-07 Aankondiging van een opdracht
2026-05-22 Aankondiging van een opdracht
2026-05-27 Aankondiging van een opdracht
2026-08-31 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-07)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Taaltrainingen
Referentienummer: IUC25-680
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het verzorgen van taaltrainingen voor de deelnemende organisaties. De opdracht is verdeeld in drie percelen: (1) klassikale taaltrainingen, (2) gepersonaliseerde periodieke taaltrainingen en (3) gepersonaliseerde intensieve taaltrainingen. Per perceel wordt beoogd één raamovereenkomst met één dienstverlener te sluiten. Maximale omvang per raamovereenkomst/perceel (looptijd: maximaal vier jaar): Perceel 1 - Klassikale taaltrainingen: 4.600 trainingen Perceel 2 - Gepersonaliseerde periodieke taaltrainingen: 4.600 trainingen Perceel 3 - Gepersonaliseerde intensieve taaltrainingen: 730 trainingen Onder de omvang wordt verstaan het maximale totaal aantal af te nemen trainingen per perceel gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Onder één training wordt verstaan: de deelname van één cursist aan een taaltraining, ongeacht de lesvorm (individueel, groep of incompany). Bij groeps- of incompanytrainingen wordt het aantal trainingen bepaald door het aantal deelnemende cursisten.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Geven van taalcursussen 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 1
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3

1️⃣
Interne identificatiecode: 1
Titel: Klassikale taaltrainingen
Beschrijving van de aanbesteding:
Het verzorgen van klassikale taaltrainingen. Maximale omvang Perceel 1: 4.600 trainingen Onder de omvang wordt verstaan het maximale totaal aantal af te nemen trainingen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Onder één training wordt verstaan: de deelname van één cursist aan een taaltraining, ongeacht de lesvorm (individueel, groep of incompany). Bij groeps- of incompanytrainingen wordt het aantal trainingen bepaald door het aantal deelnemende cursisten.
Toon meer
Aanvullende informatie: Zie beschrijvend document.
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 46 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Twee keer één jaar.
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties: Indexering en verlenging
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Wens 1.1: Intake, plaatsing en ontwerp training (Perceel 1)
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Wens 2: Uitvoering, conversatie en transfer naar de werkpraktijk (Percelen 1, 2 en 3)
Kwaliteitscriterium (weging): 21
Kwaliteitscriterium (naam): Wens 3: Professionalisering en kwaliteitsborging van trainers (Percelen 1, 2 en 3)
Kwaliteitscriterium (weging): 14
Prijs
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 2
Titel: Gepersonaliseerde periodieke taaltrainingen
Beschrijving van de aanbesteding:
Het verzorgen van gepersonaliseeerde periodieke taaltrainingen. Maximale omvang Perceel 2: 4.600 trainingen Onder de omvang wordt verstaan het maximale totaal aantal af te nemen trainingen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Onder één training wordt verstaan: de deelname van één cursist aan een taaltraining, ongeacht de lesvorm (individueel, groep of incompany). Bij groeps- of incompanytrainingen wordt het aantal trainingen bepaald door het aantal deelnemende cursisten.
Toon meer
Duur: 50 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Wens 1.2 Intake, plaatsing en ontwerp training (Perceel 2 en Perceel 3)
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

3️⃣
Interne identificatiecode: 3
Titel: Gepersonaliseerde intensieve taaltrainingen
Beschrijving van de aanbesteding:
Het verzorgen van gepersonaliseerde intensieve taaltrainingen. Maximale omvang Perceel 3: 730 trainingen Onder de omvang wordt verstaan het maximale totaal aantal af te nemen trainingen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Onder één training wordt verstaan: de deelname van één cursist aan een taaltraining, ongeacht de lesvorm (individueel, groep of incompany). Bij groeps- of incompanytrainingen wordt het aantal trainingen bepaald door het aantal deelnemende cursisten.
Toon meer
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0003

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-26 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-26 10:30:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-26 10:30:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-23 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Nationaal registratienummer: 12629279
Postadres: Tiberdreef 12-24
IUC Belastingdienst
Postcode: 3561 GG
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Inkoopadviseur IUC Belastingdienst
E-mail: cfd.inkoop-aanbestedingen@belastingdienst.nl 📧
Telefoon: +31 111111111 📞
URL: http://www.belastingdienst.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419069 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419069 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 069-242514 (2026-04-07)
Aankondiging van een opdracht (2026-05-22)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-28 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-28 12:01:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-05-28 12:01:00 📅

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426165 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426165 🌏

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Er is een klacht met betrekking tot deze aanbesteding ingediend bij het Klachtenmeldpunt Aanbesteden van de aanbestedende dienst. Om een zorgvuldige beoordeling van de ingediende klacht mogelijk te maken, wordt het uiterste moment voor het indienen van een inschrijving (vooralsnog) opgeschoven naar donderdag 28 mei vóór 12:00u.
Toon meer

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 8e7fb812-cfc0-4f05-8f7e-80f0a5bd5344-01
Bron: OJS 2026/S 099-355768 (2026-05-22)
Aankondiging van een opdracht (2026-05-27)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-10 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-10 12:01:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-10 12:01:00 📅

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426570 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426570 🌏

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Eerder is gemeld dat, in verband met een ingediende klacht, het uiterste moment voor het indienen van een inschrijving vooralsnog is opgeschoven naar donderdag 28 mei vóór 12:00 uur. De beoordeling van de klacht is nog niet afgerond. Om een zorgvuldige beoordeling en besluitvorming mogelijk te maken, wordt het uiterste moment voor het indienen van een inschrijving opnieuw opgeschoven, en wel naar woensdag 10 juni 2026 vóór 12:00 uur.
Toon meer

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Eerder is gemeld dat, in verband met een ingediende klacht, het uiterste moment voor het indienen van een inschrijving vooralsnog is opgeschoven naar donderdag 28 mei vóór 12:00 uur. De beoordeling van de klacht is nog niet afgerond. Om een zorgvuldige beoordeling en besluitvorming mogelijk te maken, wordt het uiterste moment voor het indienen van een inschrijving opnieuw opgeschoven, en wel naar woensdag 10 juni 2026 vóór 12:00 uur.
Toon meer
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 7f5d0a58-db78-4afb-b156-06fdb40c5cd8-01
Bron: OJS 2026/S 101-366948 (2026-05-27)
Award Aankondiging (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 650000.0 EUR 💰

Gunning van het contract

1️⃣
Een opdracht/perceel wordt gegund
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0001
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-31 📅
Titel: P1 Klassikale taaltrainingen
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 100000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: Babel B.V.
Nationaal registratienummer: 57830975
Postadres: Nieuwegracht 94
Postcode: 3512LX
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: https://www.babel.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Klein

2️⃣
Identificatienummer van de partij: LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 170000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: 2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0002
Naam en adres van de contractant
Naam: Berlitz Schools of Languages BV
Nationaal registratienummer: 33273303
Postadres: Weerdestein 205
Postcode: 1083GN
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Contactpunt: Annemieke Heeremans
URL: http://www.berlitz.nl 🌏

3️⃣
Identificatienummer van de partij: LOT-0003
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 380000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: 3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0003
Naam en adres van de contractant
Naam: De Nonnen in Vught
Nationaal registratienummer: 16058485
Postadres: Martinilaan 12
Postcode: 5262BR
Poststad: Vught
Regio: Noordoost-Noord-Brabant 🏙️
Contactpunt: erica goedegebuure
URL: http://www.reginacoeli.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 169-604251 (2026-08-31)