Subsidieverwerking Isolatiemaatregel Beverwijk, Heemskerk en Velsen
Gemeente Beverwijk
De gemeenten Heemskerk, Beverwijk en Velsen zijn voornemens om per februari 2027 een externe partner te contracteren voor de uitvoering van de subsidieverlening binnen het Nationaal Isolatie Programma, hierna NIP. De opdracht richt zich uitsluitend op het faciliteren en uitvoeren van het subsidieproces voor isolatiemaatregelen, waarbij de nadruk ligt op een efficiënte, toegankelijke en schaalbare uitvoering. Zie voor uitgebreide informatie het Aanbestedingsdocument. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat?- • Administratiediensten › Ondersteunende diensten voor de overheid
- • Diensten op het gebied van financiële consultancy, financiële transacties en clearing › Afhandelen van financiële transacties en clearingsdiensten
- • IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Subsidieverwerking Isolatiemaatregel Beverwijk, Heemskerk en Velsen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Beverwijk, Heemskerk en Velsen
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: IJmond 🏙️
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 09:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 09:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Beverwijk
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stationsplein 48
Postcode: 1948 LC
Poststad: Beverwijk
Regio: IJmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Lisa Martens
E-mail: lisa.martens@stichtingrijk.nl 📧
Telefoon: +31 628250444 📞
URL: http://www.beverwijk.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438426 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438426 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612411 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Subsidieverwerking Isolatiemaatregel Beverwijk, Heemskerk en Velsen
Referentienummer:
GEZ BW HK VLS 202601 PRJ-2600052
Korte beschrijving:
De gemeenten Heemskerk, Beverwijk en Velsen zijn voornemens om per februari 2027 een externe partner te contracteren voor de uitvoering van de subsidieverlening binnen het Nationaal Isolatie Programma, hierna NIP. De opdracht richt zich uitsluitend op het faciliteren en uitvoeren van het subsidieproces voor isolatiemaatregelen, waarbij de nadruk ligt op een efficiënte, toegankelijke en schaalbare uitvoering. Zie voor uitgebreide informatie het Aanbestedingsdocument. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Toon meer
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: IJmond 🏙️
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De gemeenten hebben eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomst twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen. De verlenging vindt passief plaats. Wanneer de gemeente het contract niet wil verlengen, maakt zij dit uiterlijk drie maanden of eerder voor het verstrijken van de expiratiedatum schriftelijk bekend.
Toon meer
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 09:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 09:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Beverwijk
Nationaal registratienummer:
131949539
Postadres: Stationsplein 48
Postcode: 1948 LC
Poststad: Beverwijk
Regio: IJmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Lisa Martens
E-mail: lisa.martens@stichtingrijk.nl 📧
Telefoon: +31 628250444 📞
URL: http://www.beverwijk.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438426 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438426 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612411 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Advies inzake hardware (1)
- Computeraudit- en testdiensten (1)
- Computernetwerkdiensten (2)
- Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
- Diensten voor computerondersteuning en -advies (3)
- Informaticadiensten (4)
- Internetdiensten (4)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Uitwerken van gegevens (14)