Subsidieaanvragen

Stichting ROC Summa College

De dienstverlening betreft professionele ondersteuning bij subsidieverwerving, vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de subsidieaanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden gedurende de looptijd via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Dit betreft één gezamenlijk financieel plafond voor Summa en, na formele toetreding, het Koning Willem I College (KW1C). De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.

Deadline

Deadline 2026-11-06

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-21 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Subsidieaanvragen
Referentienummer: 2026-003-LATE-EA-Subsidieaanvragen
Korte beschrijving:
De dienstverlening betreft professionele ondersteuning bij subsidieverwerving, vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de subsidieaanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden gedurende de looptijd via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Dit betreft één gezamenlijk financieel plafond voor Summa en, na formele toetreding, het Koning Willem I College (KW1C). De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Advisering omtrent bedrijfsontwikkeling 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 600000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3

1️⃣
Interne identificatiecode: 1
Titel: Organisatiebrede en facilitaire subsidies
Beschrijving van de aanbesteding:
Professionele ondersteuning bij organisatiebrede en facilitaire subsidieaanvragen, waaronder subsidies op het gebied van vastgoed, verduurzaming, HRM, veiligheid en vergelijkbare organisatiebrede of facilitaire onderwerpen. De dienstverlening loopt vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de aanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle drie de percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Zowel de geraamde waarde als de maximale totale waarde geldt voor de drie percelen gezamenlijk. Deze waarden worden niet uitgesplitst of gereserveerd per perceel. De daadwerkelijke verdeling over de percelen is afhankelijk van de aard en omvang van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. De maximale totale waarde betreft één gezamenlijk financieel plafond voor de totale afname van Summa en, na formele toetreding, KW1C. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.
Toon meer
Aanvullende producten/diensten: Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Eindhoven
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 4 jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 65
Prijs
Prijs (weging): 35
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 2
Titel: Onderwijs MBO, VO en onderzoek
Beschrijving van de aanbesteding:
Professionele ondersteuning bij subsidieaanvragen voor onderwijs en onderzoek, waaronder practoraten, onderzoekssubsidies, publiek-private samenwerkingen, onderwijsinnovatie en regionale samenwerkingsverbanden. De dienstverlening loopt vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de aanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Dit betreft één gezamenlijk financieel plafond voor Summa en, na formele toetreding, het Koning Willem I College (KW1C). De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.
Toon meer
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

3️⃣
Interne identificatiecode: 3
Titel: Internationalisering en Europese fondsen
Beschrijving van de aanbesteding:
Professionele ondersteuning bij internationale en Europese subsidieaanvragen, waaronder Erasmus+, Centres of Vocational Excellence (CoVE), Union of Skills en vergelijkbare Europese subsidieprogramma’s. De dienstverlening loopt vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de aanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Dit betreft één gezamenlijk financieel plafond voor Summa en, na formele toetreding, het Koning Willem I College (KW1C). De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.
Toon meer
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0003

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-06 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-06 12:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 9
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-06 12:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-09 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting ROC Summa College
Nationaal registratienummer: 23496909
Postadres: Sterrenlaan 10
Postcode: 5631KA
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Teun Lavrijssen
E-mail: aanbestedingen@summacollege.nl 📧
Telefoon: +31 402694000 📞
URL: http://www.summacollege.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436959 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436959 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 162-582920 (2026-08-21)