Stichting Nutsscholen- Raamovereenkomst voor schoonmaakdienstverlening

Anculus B.V.

Stichting Nutsscholen is voornemens een opdrachtnemer te selecteren waarmee een raamovereenkomst wordt gesloten voor schoonmaakdiensten.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-31. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-10.

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-06-10 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-06-10)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Stichting Nutsscholen- Raamovereenkomst voor schoonmaakdienstverlening
Referentienummer: 25.2026
Korte beschrijving:
Stichting Nutsscholen is voornemens een opdrachtnemer te selecteren waarmee een raamovereenkomst wordt gesloten voor schoonmaakdiensten.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Schoonmaken van scholen ๐Ÿ“ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 25.2026
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2030-12-31 ๐Ÿ“…
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 75
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-31 09:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Anculus B.V.
Nationaal registratienummer: 17192856
Postadres: Anderlechtstraat 15
Postcode: 5628 WB
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: aanbesteding@anculus.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 200000000 ๐Ÿ“ž
Adres van het kopersprofiel: https://eu.eu-supply.com/ctm/company/companyinformation/index/327407 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding โœ…
Communicatie
Documenten URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=456832&TID=200417457&B= ๐ŸŒ
Deelname URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=456832&TID=200417457&B= ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Zeeland-West-Brabant
Nationaal registratienummer: 83173811
Postcode: 4815 GW
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 111-400942 (2026-06-10)