Stedenbouwkundige advisering
Gemeente Goeree-Overflakkee
De gemeente Goeree-Overflakkee is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten met twee opdrachtnemers voor het leveren van stedenbouwkundige advisering. De opdracht omvat onder meer advisering bij ruimtelijke ontwikkelingsprojecten, principe- en vergunningsverzoeken, studieopdrachten, beleids- en visievorming en stedenbouwkundige vraagstukken rondom gemeentelijk vastgoed. De opdracht betreft een raamovereenkomst voor stedenbouwkundige advisering met een maximale looptijd van vier jaar (initiële looptijd plus eventuele verlengingen). De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 500.000 exclusief btw over de totale contractperiode.
DeadlineDeadline 2026-10-08
Wie? Wat?- • Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie › Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Stedenbouwkundige advisering
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Goeree-Overflakkee
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond 🏙️
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitscriterium 1 Casus 1 Stoofhof
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitscriterium 1 Casus 2 Uitwerkingsvisie voor een deel van de haven Stad a/h Haringvliet
Kwaliteitscriterium 2 Kwaliteit en inzet van personeel
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-08 10:30:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-08 10:30:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 2
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-08 10:30:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-10 10:30:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Goeree-Overflakkee
Nationaal registratienummer:
Postadres: Koninging Julianaweg 45
Postcode: 3241 XB
Poststad: Middelharnis
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Remco Martens
E-mail: g.vanzuilekom@goeree-overflakkee.nl 📧
Telefoon: +31 140187 📞
URL: http://www.goeree-overflakkee.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437643 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437643 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597028 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Stedenbouwkundige advisering
Referentienummer:
K010980
Korte beschrijving:
De gemeente Goeree-Overflakkee is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten met twee opdrachtnemers voor het leveren van stedenbouwkundige advisering. De opdracht omvat onder meer advisering bij ruimtelijke ontwikkelingsprojecten, principe- en vergunningsverzoeken, studieopdrachten, beleids- en visievorming en stedenbouwkundige vraagstukken rondom gemeentelijk vastgoed. De opdracht betreft een raamovereenkomst voor stedenbouwkundige advisering met een maximale looptijd van vier jaar (initiële looptijd plus eventuele verlengingen). De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 500.000 exclusief btw over de totale contractperiode.
Toon meer
Producten/diensten: Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Goeree-Overflakkee
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond 🏙️
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitscriterium 1 Casus 1 Stoofhof
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitscriterium 1 Casus 2 Uitwerkingsvisie voor een deel van de haven Stad a/h Haringvliet
Kwaliteitscriterium 2 Kwaliteit en inzet van personeel
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-08 10:30:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-08 10:30:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 2
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-08 10:30:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-10 10:30:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Goeree-Overflakkee
Nationaal registratienummer:
131735203
Postadres: Koninging Julianaweg 45
Postcode: 3241 XB
Poststad: Middelharnis
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Remco Martens
E-mail: g.vanzuilekom@goeree-overflakkee.nl 📧
Telefoon: +31 140187 📞
URL: http://www.goeree-overflakkee.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437643 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437643 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597028 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕