Speeltoestellen en valondergronden

Gemeente Westland

Zie inschrijvingsleidraad incl. bijlagen Zie inschrijvingsleidraad incl. bijlagen

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-03. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-26.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-05-26 Aankondiging van een opdracht
2026-08-24 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-05-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Speeltoestellen en valondergronden
Referentienummer: D2025-33099
Korte beschrijving:
Zie inschrijvingsleidraad incl. bijlagen Zie inschrijvingsleidraad incl. bijlagen
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Verharding voor kinderspeelplaats ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Naaldwijk
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Delft en Westland ๐Ÿ™๏ธ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 12 maanden
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: Zie inschrijvingsleidraad
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-03 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-03 12:01:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โœ…
Openingsdatum: 2026-07-03 12:01:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-10 08:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: KvK uittreksel-Bijlage 1 - UEA

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente Westland
Nationaal registratienummer: 522098722
Postadres: Verdilaan 7
Postcode: 2671 VW
Poststad: Naaldwijk
Regio: Delft en Westland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Jeroen Vogels
E-mail: inkoop@gemeentewestland.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 140174 ๐Ÿ“ž
Fax: +31 174673600 ๐Ÿ“ 
URL: http://www.140174.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: http://www.140174.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426318 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426318 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 100-359158 (2026-05-26)
Award Aankondiging (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 7500000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-10 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Speeltoestellen en valondergronden
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 7500000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Snijders Services B.V.
Nationaal registratienummer: 93437293
Postadres: Molenstraat 166
Postcode: 2681BW
Poststad: Monster
Regio: Delft en Westland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Robbin Snijders
URL: http://www.snijdersservices.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 163-585953 (2026-08-24)