Speeltoestellen en valondergronden t.b.v Gemeenten Gennep, Roermond, Venray en Weert
InkoopcentrumZuid u.a.
Voor u ligt het Beschrijvend Document voor de Aanbesteding voor de verwerving van speeltoestellen en valondergronden, die Inkoopcentrum Zuid als Aanbestedende dienst, als penvoerder uitvoert in naam van de gemeenten Gennep, Venray, Weert en Roermond. Met elke gemeente zal er een aparte gelijkluidende overeenkomst gesloten worden. Het doel van deze Aanbesteding is om voor perceel 1 vier (4) Inschrijvers en voor perceel 2 รฉรฉn (1) Inschrijver te contrateren en per Contractant een Raamovereenkomst te sluiten zie aanbestedingsdocument
DeadlineDeadline 2026-10-05
Wie? Wat?- โข Draaimolens, schommels, schiettenten en andere kermisattracties โบ Speeltuinuitrusting
- โข Verharding voor recreatievoorzieningen โบ Verharding voor kinderspeelplaats
- โข Limburg (NL) โบ Midden-Limburg
- โข Limburg (NL) โบ Noord-Limburg
- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
- โข Zuidoost-Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-20 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Speeltoestellen en valondergronden t.b.v Gemeenten Gennep, Roermond, Venray en Weert
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Speeltuinuitrusting ๐ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: speeltoestellen
Beschrijving van de aanbesteding: zie aanbestedingsdocument zie aanbestedingsdocument
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, om de volgende reden
Rechtvaardiging: -
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: De overeenkomst kan 1 keer met 2 jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): breed en gevarieerd aanbod
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): originaliteit en creativiteit
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): garantie
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): circulaire economie
socialer ondernemen
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: valondergrond
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Verharding voor kinderspeelplaats ๐ฆ
Gunningscriteria
Prijs (weging): 68
Kwaliteitscriterium (naam): productwensen
Kwaliteitscriterium (weging): 12
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Verharding voor kinderspeelplaats ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingsdocument
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 4
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-05 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: InkoopcentrumZuid u.a.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Nieuwe Markt 55
Postcode: 6101 CV
Poststad: Echt
Regio: Midden-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Mat Jacobs
E-mail: info@inkoopcentrumzuid.nl ๐ง
Telefoon: +31 881164116 ๐
URL: http://www.inkoopcentrumzuid.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436782 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436782 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-579217 (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Speeltoestellen en valondergronden t.b.v Gemeenten Gennep, Roermond, Venray en Weert
Referentienummer:
icz.2026.001.MJ
Korte beschrijving:
Voor u ligt het Beschrijvend Document voor de Aanbesteding voor de verwerving van speeltoestellen en valondergronden, die Inkoopcentrum Zuid als Aanbestedende dienst, als penvoerder uitvoert in naam van de gemeenten Gennep, Venray, Weert en Roermond. Met elke gemeente zal er een aparte gelijkluidende overeenkomst gesloten worden. Het doel van deze Aanbesteding is om voor perceel 1 vier (4) Inschrijvers en voor perceel 2 รฉรฉn (1) Inschrijver te contrateren en per Contractant een Raamovereenkomst te sluiten zie aanbestedingsdocument
Toon meer
Producten/diensten: Speeltuinuitrusting ๐ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: speeltoestellen
Beschrijving van de aanbesteding: zie aanbestedingsdocument zie aanbestedingsdocument
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, om de volgende reden
Rechtvaardiging: -
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Midden-Limburg
๐๏ธ
Noord-Limburg
๐๏ธ
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: De overeenkomst kan 1 keer met 2 jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): breed en gevarieerd aanbod
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): originaliteit en creativiteit
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): garantie
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): circulaire economie
socialer ondernemen
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: valondergrond
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Verharding voor kinderspeelplaats ๐ฆ
Gunningscriteria
Prijs (weging): 68
Kwaliteitscriterium (naam): productwensen
Kwaliteitscriterium (weging): 12
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Verharding voor kinderspeelplaats ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingsdocument
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 4
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-05 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: InkoopcentrumZuid u.a.
Nationaal registratienummer:
44344554
Postadres: Nieuwe Markt 55
Postcode: 6101 CV
Poststad: Echt
Regio: Midden-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Mat Jacobs
E-mail: info@inkoopcentrumzuid.nl ๐ง
Telefoon: +31 881164116 ๐
URL: http://www.inkoopcentrumzuid.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436782 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436782 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-579217 (2026-08-20)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐