Soortenmanagementplan voor de bebouwde omgeving van de gemeente Stadskanaal

Gemeente Stadskanaal

Soortenmanagementplan voor de bebouwde omgeving van de gemeente Stadskanaal

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-25. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-18.

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-05-18 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-05-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Soortenmanagementplan voor de bebouwde omgeving van de gemeente Stadskanaal
Referentienummer: b7f41947-f85c-4424-8d2e-e4b03f772485
Korte beschrijving: Soortenmanagementplan voor de bebouwde omgeving van de gemeente Stadskanaal
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Uitvoeren van onderzoek ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 677579e9-f0a8-4d51-9e1e-067691026257
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2028-12-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 1
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-25 15:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Stadskanaal
Nationaal registratienummer: 01169424
Postadres: Raadhuisplein 1
Postcode: 9501SZ
Poststad: Stadskanaal
Regio: Oost-Groningen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Jochem Smit
E-mail: jochem.smit@stadskanaal.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +316 86861903 ๐Ÿ“ž
URL: HTTP://www.stadskanaal.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/49660 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/213214 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/213214 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Noord Nederland
Nationaal registratienummer: 82950385
Postcode: 9712 NX
Poststad: Groningen
Regio: Oost-Groningen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: info@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31883614444 ๐Ÿ“ž
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingstukken
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 096-346255 (2026-05-18)