Soorten Management Plan - gemeente Heerenveen
Gemeente Heerenveen
Het doel van deze aanbesteding is het laten opstellen van een volwaardig soortenmanagementplan (hierna: SMP) voor de aangewezen kernen binnen de gemeente Heerenveen, met als beoogd resultaat het verkrijgen van een gebiedsontheffing voor de duur van 10 jaar bij de provincie Fryslân. Met het SMP wil de gemeente Heerenveen invulling geven aan de bescherming van gebouwbewonende soorten én tegelijkertijd de verduurzaming van de gebouwde omgeving ondersteunen. Het SMP moet het mogelijk maken om vergunningplichtige werkzaamheden, zoals het isoleren van woningen, op een efficiënte en gebiedsgerichte wijze uit te voeren. 900.000
DeadlineDeadline 2026-11-02
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Soorten Management Plan - gemeente Heerenveen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 900000.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Heerenveen
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Friesland 🏙️
Duur: 24 maanden
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: nog niet bekend
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 10:30:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-02 10:30:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Heerenveen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Crackstraat 2
Postcode: 8441 ES
Poststad: Heerenveen
Regio: Zuidoost-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Nydia de Haan
E-mail: aanbestedingen@heerenveen.nl 📧
Telefoon: +31 513617617 📞
Fax: +31 513617475 📠
URL: http://www.heerenveen.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438202 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438202 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607457 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Soorten Management Plan - gemeente Heerenveen
Referentienummer:
2025-54
Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbesteding is het laten opstellen van een volwaardig soortenmanagementplan (hierna: SMP) voor de aangewezen kernen binnen de gemeente Heerenveen, met als beoogd resultaat het verkrijgen van een gebiedsontheffing voor de duur van 10 jaar bij de provincie Fryslân.
Met het SMP wil de gemeente Heerenveen invulling geven aan de bescherming van gebouwbewonende soorten én tegelijkertijd de verduurzaming van de gebouwde omgeving ondersteunen. Het SMP moet het mogelijk maken om vergunningplichtige werkzaamheden, zoals het isoleren van woningen, op een efficiënte en gebiedsgerichte wijze uit te voeren. 900.000
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 900000.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Heerenveen
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Friesland 🏙️
Duur: 24 maanden
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: nog niet bekend
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 10:30:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-02 10:30:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Heerenveen
Nationaal registratienummer:
311539253
Postadres: Crackstraat 2
Postcode: 8441 ES
Poststad: Heerenveen
Regio: Zuidoost-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Nydia de Haan
E-mail: aanbestedingen@heerenveen.nl 📧
Telefoon: +31 513617617 📞
Fax: +31 513617475 📠
URL: http://www.heerenveen.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438202 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438202 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607457 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Milieuzorgdiensten (>20)
- Milieubescherming (10)
- Milieuveiligheidsdiensten (8)
- Diensten in verband met bescherming van de ozonlaag
- Diensten voor bescherming tegen natuurlijke risico's of gevaren
- Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten (6)
- Diensten voor bescherming van genetische rijkdommen
- Diensten voor landschapsbescherming (1)
- Stralingsbeschermingsdiensten (1)