Softwarebroker
Gemeente Meppel
Het doel is het contracteren van een leverancier die Microsoft Azure-capaciteit, standaardsoftware (COTS) inclusief Microsoft licenties levert en de gemeente Meppel proactief adviseert met betrekking tot capaciteit en kosten van al het geleverde. De leverancier dient op te treden als directe Microsoft-partner. Alle licenties zijn bedoeld voor medewerkers van de opdrachtgever en bevinden zich binnen de Microsoft tenant voor zover het Microsoft licenties betreft. 600 licenties microsoft 365 E5
DeadlineDeadline 2026-10-19
Wie?- โข Gemeente Meppel
- โข Drenthe โบ Noord-Drenthe
- โข Drenthe โบ Zuidwest-Drenthe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Softwarebroker
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Diensten in verband met software ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Meppel
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Meppel
Nationaal registratienummer:
Postadres: Grote Oever 26
Postcode: 7941 BJ
Poststad: Meppel
Regio: Zuidwest-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Marc Brinks
E-mail: l.vwalsem@meppel.nl ๐ง
Telefoon: +31 140522 ๐
URL: http://www.meppel.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.meppel.nl/inkoop ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437050 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437050 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-586211 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Softwarebroker
Referentienummer:
AD26007
Korte beschrijving:
Het doel is het contracteren van een leverancier die Microsoft Azure-capaciteit, standaardsoftware (COTS) inclusief Microsoft licenties levert en de gemeente Meppel proactief adviseert met betrekking tot capaciteit en kosten van al het geleverde. De leverancier dient op te treden als directe Microsoft-partner. Alle licenties zijn bedoeld voor medewerkers van de opdrachtgever en bevinden zich binnen de Microsoft tenant voor zover het Microsoft licenties betreft. 600 licenties microsoft 365 E5
Toon meer
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Diensten in verband met software ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Meppel
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Meppel
Nationaal registratienummer:
39462060
Postadres: Grote Oever 26
Postcode: 7941 BJ
Poststad: Meppel
Regio: Zuidwest-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Marc Brinks
E-mail: l.vwalsem@meppel.nl ๐ง
Telefoon: +31 140522 ๐
URL: http://www.meppel.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.meppel.nl/inkoop ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437050 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437050 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-586211 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Advies inzake hardware (1)
- Computeraudit- en testdiensten (1)
- Computernetwerkdiensten (2)
- Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
- Diensten voor computerondersteuning en -advies (3)
- Informaticadiensten (5)
- Internetdiensten (6)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Uitwerken van gegevens (11)