Software reseller
Gemeente Altena
Het leveren en beheren van gebruiksrechten van standaardsoftware en daarbij het leveren van de benodigde aanverwante dienstverlening. Zie aanbestedingsstukken
DeadlineDeadline 2026-11-03
Wie?- โข Gemeente Altena
- โข Midden-Noord-Brabant
- โข Noord-Brabant โบ West-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Software reseller
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Diensten in verband met software ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie beschrijvend document paragraaf 3.1.4.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): K1: Invulling van de opdracht
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): K2: Praktijkcasus
Kwaliteitscriterium (weging): 45
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-03 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-03 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-03 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-16 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Altena
Nationaal registratienummer:
Postadres: Sportlaan 170
Postcode: 4286 ET
Poststad: Almkerk
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nicole van Velthoven
E-mail: info@gemeentealtena.nl ๐ง
Telefoon: +31 183516100 ๐
Fax: +31 183660397 ๐
URL: http://www.gemeenteAltena.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438018 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438018 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603620 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Software reseller
Referentienummer:
K011922
Korte beschrijving:
Het leveren en beheren van gebruiksrechten van standaardsoftware en daarbij het leveren van de benodigde aanverwante dienstverlening. Zie aanbestedingsstukken
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Diensten in verband met software ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van twee (2) jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie beschrijvend document paragraaf 3.1.4.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): K1: Invulling van de opdracht
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): K2: Praktijkcasus
Kwaliteitscriterium (weging): 45
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-03 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-03 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-03 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-16 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Altena
Nationaal registratienummer:
521886770
Postadres: Sportlaan 170
Postcode: 4286 ET
Poststad: Almkerk
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nicole van Velthoven
E-mail: info@gemeentealtena.nl ๐ง
Telefoon: +31 183516100 ๐
Fax: +31 183660397 ๐
URL: http://www.gemeenteAltena.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438018 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438018 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603620 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Advies inzake hardware (1)
- Computeraudit- en testdiensten (1)
- Computernetwerkdiensten (2)
- Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
- Diensten voor computerondersteuning en -advies (3)
- Informaticadiensten (5)
- Internetdiensten (5)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Uitwerken van gegevens (14)