Signaleringsysteem emitterende tankschepen
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om een Inschrijving te doen voor de Europese aanbesteding van Signaleringsysteem Emitterende Tankschepen. In het Beschrijvend document met zijn bijlagen leest u alle informatie die u hiervoor nodig heeft. โฌ 2.838.550,00
DeadlineDeadline 2026-10-29
Wie? Wat?- โข Analyseapparatuur โบ Gasanalyseapparatuur
- โข Bewakingssysteem โบ Sensoren
- โข Detectieapparatuur โบ Gasdetectieapparatuur
- โข Diensten in verband met luchtvervuling โบ Diensten voor bescherming tegen luchtvervuiling
- โข Diensten in verband met luchtvervuling โบ Diensten voor opsporing van giftige gassen
- โข Diensten in verband met luchtvervuling โบ Diensten voor toezicht op of meting van luchtvervuiling
- โข Diensten voor ontwikkeling van software voor netwerken, internet en intranet โบ Diensten voor ontwikkeling van software voor netweken โบ Diensten voor ontwikkeling van software voor platforminterconnectiviteit
- โข Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie โบ Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
- โข Gegevensverwerkingsdiensten โบ Analyseren van gegevens
- โข Instrumenten voor het meten van hoeveelheden โบ Apparatuur voor het opsporen van vervuiling
- โข Machines en toestellen voor testen en meten โบ Gasanalysesets
- โข Machines en toestellen voor testen en meten โบ Gasdetectie-uitrusting
- โข Mainframecomputer โบ Computerplatforms
- โข Milieubeheer โบ Diensten voor onderzoek naar vervuiling
- โข Milieueffectstudie voor andere dan bouwwerkzaamheden โบ Analyse van milieu-indicatoren voor andere dan bouwwerkzaamheden
- โข Milieuzorgdiensten โบ Diensten in verband met opsporing, toezicht en verwijdering van vervuilende stoffen
- โข Netwerksoftware โบ Software voor platforminterconnectiviteit
- โข Programmeertalen en tools โบ Grafische user-interface tools (GUI)
- โข Reparatie en onderhoud van controleapparatuur โบ Reparatie en onderhoud van gasdetectieapparatuur
- โข Software en informatiesystemen โบ Softwarevoorzieningen
- โข Spectrometers โบ Uitrusting voor emissiemeting
- โข Systeem- en technisch advies โบ Bedrijfsanalyseadviezen
- โข Toebehoren voor gegevensinvoer โบ Brailletoetsenborden โบ Elektrische sensoren
- โข Uitwerken van gegevens โบ Databasediensten
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Signaleringsysteem emitterende tankschepen
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van gasdetectieapparatuur ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 2838550.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Hardware: Sensoren & Signalering
Geschatte waarde exclusief BTW: 2019572.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 maal 12 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Uitbreiding in hard,- en software
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G1 Hardware
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Data acquisitie
Geschatte waarde exclusief BTW: 550000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Aanvullende producten/diensten:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Data aquisitie
Titel
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Data-analyse en informatieproducten
Geschatte waarde exclusief BTW: 556600.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Aanvullende producten/diensten:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G3 Informatieproducten
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-29 13:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-29 13:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Nationaal registratienummer:
Postadres: Rijnstraat 8
Postcode: 2515 XP
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nishani Budhu Lall
E-mail: offertes@minienw.nl ๐ง
Telefoon: +31 0611284370 ๐
Fax: +31 0611719050 ๐
URL: https://www.rijksoverheid.nl/ministeries/ministerie-van-infrastructuur-en-waterstaat ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437795 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437795 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598985 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Signaleringsysteem emitterende tankschepen
Korte beschrijving:
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om een Inschrijving te doen voor de Europese aanbesteding van Signaleringsysteem Emitterende Tankschepen.
In het Beschrijvend document met zijn bijlagen leest u alle informatie die u hiervoor nodig heeft. โฌ 2.838.550,00
Toon meer
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van gasdetectieapparatuur ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 2838550.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Hardware: Sensoren & Signalering
Geschatte waarde exclusief BTW: 2019572.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Doel is in welke mate de inschrijver een betrouwbaar, schaalbaar, innovatief en toekomstbestendig signaleringssysteem levert dat voldoet aan alle functionele, technische, administratieve, dataโ en veiligheidseisen. โฌ 2.019.572,00
Aanvullende producten/diensten:
+ nog 5
Gasanalyseapparatuur
๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 maal 12 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Uitbreiding in hard,- en software
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G1 Hardware
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Data acquisitie
Geschatte waarde exclusief BTW: 550000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Doel is in welke mate de inschrijver een gebruiksvriendelijk, veilig, schaalbaar en interoperabel dataplatform levert dat voldoet aan alle eisen van Perceel 2. 550000,00
Producten/diensten: Databasediensten
๐ฆ
Aanvullende producten/diensten:
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Data aquisitie
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Data-analyse en informatieproducten
Geschatte waarde exclusief BTW: 556600.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Doel is in welke mate de inschrijver een krachtige, betrouwbare en innovatieve analysetool levert die ILT ondersteunt bij toezicht, handhaving en beleidsontwikkeling en voldoet aan alle eisen voor perceel 3 532400,00
Producten/diensten: Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
๐ฆ
Aanvullende producten/diensten:
Kwaliteitscriterium (naam): G3 Informatieproducten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-29 13:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-29 13:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Nationaal registratienummer:
211946370
Postadres: Rijnstraat 8
Postcode: 2515 XP
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nishani Budhu Lall
E-mail: offertes@minienw.nl ๐ง
Telefoon: +31 0611284370 ๐
Fax: +31 0611719050 ๐
URL: https://www.rijksoverheid.nl/ministeries/ministerie-van-infrastructuur-en-waterstaat ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437795 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437795 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598985 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)