Schoonmaakdienstverlening
Metropoolregio Rotterdam- Den Haag
De MRDH zet een opdracht in de markt voor de schoonmaakdienstverlening van haar kantoorpand aan de Westersingel 12, 3014 GN te Rotterdam. Het betreft de dagelijkse schoonmaak van het gebouw (kelder tot en met de vijfde etage), inclusief de sanitaire voorzieningen, de levering en vervanging van sanitaire producten en de glasbewassing binnen en buiten. โฌ 600.000 over de maximale looptijd van 4 jaar.
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie? Wat?- โข Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu โบ Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 600000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Rotterdam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-14 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-14 11:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-24 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Metropoolregio Rotterdam- Den Haag
Nationaal registratienummer:
Postadres: Westersingel 12
Postcode: 3014GN
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Thom Schutte
E-mail: thom.schutte@psi-inkoop.nl ๐ง
Telefoon: +31 649884976 ๐
URL: http://www.mrdh.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437680 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437680 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598372 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Korte beschrijving:
De MRDH zet een opdracht in de markt voor de schoonmaakdienstverlening van haar kantoorpand aan de Westersingel 12, 3014 GN te Rotterdam. Het betreft de dagelijkse schoonmaak van het gebouw (kelder tot en met de vijfde etage), inclusief de sanitaire voorzieningen, de levering en vervanging van sanitaire producten en de glasbewassing binnen en buiten. โฌ 600.000 over de maximale looptijd van 4 jaar.
Toon meer
Producten/diensten: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 600000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Rotterdam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-14 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-14 11:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-24 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Metropoolregio Rotterdam- Den Haag
Nationaal registratienummer:
41739529
Postadres: Westersingel 12
Postcode: 3014GN
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Thom Schutte
E-mail: thom.schutte@psi-inkoop.nl ๐ง
Telefoon: +31 649884976 ๐
URL: http://www.mrdh.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437680 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437680 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598372 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐