Schoonmaakdienstverlening gemeente Barneveld
Gemeente Barneveld
SDe scope van de opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: • het verzorgen van resultaatgericht schoonmaakonderhoud (dag schoonmaak); • het uitvoeren van glasbewassing; • het uitvoeren van additionele werkzaamheden; • voorraadbeheer voor de sanitaire voorzieningen en de vullingen; • het leveren van sanitaire voorzieningen; • het uitvoeren van ad-hoc (regie) werkzaamheden, die niet in de overeenkomst zijn vastgelegd maar wel gerelateerd zijn aan schoonmaakdienstverlening. De locaties die binnen de scope vallen zijn: 1. Gemeentehuis 2. Gemeentewerf 3. Rouwcentrum 4. Milieustraat 5. Villa Bloemendal (bouwketen) 6. Steunpunt Kootwijkerbroek 7. Steunpunt Voorthuizen De locaties die binnen de scope vallen zijn: 1. Gemeentehuis 2. Gemeentewerf 3. Rouwcentrum 4. Milieustraat 5. Villa Bloemendal (bouwketen) 6. Steunpunt Kootwijkerbroek 7. Steunpunt Voorthuizen Mogelijke aanpassingen in de scope: • Mutaties van locaties: het is mogelijk dat gedurende de contractperiode locaties wijzigen. Dit kan zowel een locatie eraf als erbij zijn. • Mutaties van concepten: het is mogelijk dat gedurende de contractperiode dienstverleningsconcepten op-/afgeschaald worden. • Omvang van de dienstverlening: het is mogelijk dat verwachte volumes van dienstverlening wijzigen gedurende de contractperiode. • De uitgangspunten als ook de voorwaarden van de mogelijke scope wijzigingen zijn verder uitgewerkt in het programma van eisen en de conceptovereenkomst.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-20. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-02.
Wie? Wat?- • Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten › Reiniging van gebouwen
- • Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur › Schoonmaken van kantoren
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-06-02 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaakdienstverlening gemeente Barneveld
Referentienummer:
809862
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Schoonmaken van kantoren 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Reiniging van gebouwen 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Barneveld
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Veluwe 🏙️
Duur
Startdatum: 2026-12-01 📅
Einddatum: 2034-11-30 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): K.1 Inrichting schoonmaakproces
Kwaliteitscriterium (weging): 32
Kwaliteitscriterium (naam): K.2 Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 8
Kwaliteitscriterium (naam): K.3 Flexibiliteit en ontzorgen
Kwaliteitscriterium (weging): 24
Kwaliteitscriterium (naam): K.4 Schoonmaakmedewerkers en tevredenheid
Kwaliteitscriterium (weging): 16
Prijs ✅
Prijs (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-20 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-20 10:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist ✅
Openingsdatum: 2026-08-20 10:05:00 📅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-07-02 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: Geschiktheidseis - Verklaring Belastingdienst
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Barneveld
Nationaal registratienummer:
212057263
Postadres: Raadhuisplein 2
Postcode: 3771ER
Poststad: Barneveld
Regio: Veluwe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Harrold van den Berg
E-mail: inkoop@barneveld.nl 📧
Telefoon: +31 652024737 📞
URL: http://www.barneveld.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427425 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427425 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Bron: OJS 2026/S 105-381721 (2026-06-02)
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)