Schoonmaakdiensten WSHD 2027-2036
Waterschap Hollandse Delta
De opdracht betreft het aangaan van een raamovereenkomst met betrekking tot het schoonmaakonderhoud van de diverse locaties van waterschap Hollandse Delta (WSHD).
DeadlineDeadline 2026-10-16
Wie? Wat? Waar?- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaakdiensten WSHD 2027-2036
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Schoonmaken van kantoren ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 111 570 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 3 jaar
Maximumaantal verlengingen: 7
Overige informatie over verlengingen: Het contract kan 7 keer worden verlengd met maximaal 12 maanden per keer.
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 08:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Hollandse Delta
Nationaal registratienummer:
Postadres: Handelsweg 100
Postcode: 2988DC
Poststad: Ridderkerk
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Geert Mans
E-mail: g.mans@wshd.nl ๐ง
Telefoon: +31889743000 ๐
URL: https://www.wshd.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/16859 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/214679 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/214679 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer:
Postadres: Wilhelminaplein 100-125
Postcode: 3072 AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883626000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-24Z ๐
Bron: OJS 2026/S 163-586745 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaakdiensten WSHD 2027-2036
Referentienummer:
5aba2b56-29f1-4528-ac79-c7e370ed77c1
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het aangaan van een raamovereenkomst met betrekking tot het schoonmaakonderhoud van de diverse locaties van waterschap Hollandse Delta (WSHD).
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Schoonmaken van kantoren ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 111 570 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
6a281eec-bd2a-4242-8d7b-e29798cd2629
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 3 jaar
Maximumaantal verlengingen: 7
Overige informatie over verlengingen: Het contract kan 7 keer worden verlengd met maximaal 12 maanden per keer.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 08:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Hollandse Delta
Nationaal registratienummer:
52605825
Postadres: Handelsweg 100
Postcode: 2988DC
Poststad: Ridderkerk
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Geert Mans
E-mail: g.mans@wshd.nl ๐ง
Telefoon: +31889743000 ๐
URL: https://www.wshd.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/16859 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/214679 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/214679 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer:
82947740
Postadres: Wilhelminaplein 100-125
Postcode: 3072 AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883626000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-24Z ๐
Bron: OJS 2026/S 163-586745 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)