Schoonmaakdiensten gemeentehuis gemeente Gemert-Bakel

Bizob

De doelstelling van de opdracht is het zorgen voor een hygiënische en schone werkomgeving in het kantoorpand van de gemeente waarbij de medewerkers zo min mogelijk last hebben van de werkzaamheden. Verder vindt de gemeente het van belang dat mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en arbeidsgehandicapten participeren in het arbeidsproces. Op grond van artikel 2.82 van de Aanbestedingswet 2012 is deelname aan deze aanbestedingsprocedure voorbehouden aan sociale werkplaatsen, ondernemingen met als hoofddoel de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen, of programma’s voor beschermde arbeid. Voorwaarde is dat ten minste 30% van de werknemers binnen de betreffende sociale werkplaats, onderneming of het programma bestaat uit gehandicapte of kansarme werknemers. De gemeente Gemert-Bakel streeft naar een hygiënische, zichtbaar schone, gezonde en prettige (werk)omgeving voor alle werknemers, bezoekers en gebruikers van het gemeentehuis. Dit dient te worden gerealiseerd met minimale overlast door schoonmaakwerkzaamheden, zodat de dagelijkse activiteiten ongestoord kunnen plaatsvinden. Om die doelstelling te bereiken zal de gemeente met één dienstverlener de overeenkomst aangaan. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar met de mogelijkheid om twee (2) maal te verlengen met telkens 2 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2027.

Deadline

Deadline 2026-10-14

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-01 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaakdiensten gemeentehuis gemeente Gemert-Bakel
Referentienummer: fea522b9-a1cc-4502-a923-4cd932c1de2c
Korte beschrijving:
De doelstelling van de opdracht is het zorgen voor een hygiënische en schone werkomgeving in het kantoorpand van de gemeente waarbij de medewerkers zo min mogelijk last hebben van de werkzaamheden. Verder vindt de gemeente het van belang dat mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en arbeidsgehandicapten participeren in het arbeidsproces. Op grond van artikel 2.82 van de Aanbestedingswet 2012 is deelname aan deze aanbestedingsprocedure voorbehouden aan sociale werkplaatsen, ondernemingen met als hoofddoel de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen, of programma’s voor beschermde arbeid. Voorwaarde is dat ten minste 30% van de werknemers binnen de betreffende sociale werkplaats, onderneming of het programma bestaat uit gehandicapte of kansarme werknemers. De gemeente Gemert-Bakel streeft naar een hygiënische, zichtbaar schone, gezonde en prettige (werk)omgeving voor alle werknemers, bezoekers en gebruikers van het gemeentehuis. Dit dient te worden gerealiseerd met minimale overlast door schoonmaakwerkzaamheden, zodat de dagelijkse activiteiten ongestoord kunnen plaatsvinden. Om die doelstelling te bereiken zal de gemeente met één dienstverlener de overeenkomst aangaan. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar met de mogelijkheid om twee (2) maal te verlengen met telkens 2 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2027.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 900 000 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode: b84357ab-1c6a-4606-b886-796cbe9880bd
Aanvullende producten/diensten: Schoonmaken van kantoren 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Voor overige locaties zie aanbestedingsdocument.
Postadres: Ridderplein 1
Postcode: 5421CV
Stad: Gemert
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-04-01 📅
Einddatum: 2029-03-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar met de mogelijkheid om twee (2) maal te verlengen met telkens 2 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2027.
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 300
Kwaliteitscriterium (naam): Social Return
Kwaliteitscriterium (weging): 350
Kwaliteitscriterium (naam): Borging continuïteit, werkplezier van medewerkers en beleving van schoon
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-14 09:00:29 📅
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure):
De digitale kluis wordt zo spoedig mogelijk na vrijgave van de digitale kluis geopend. Een openbare aanbestedingszitting vindt niet laats. De inschrijvers ontvangen op zo kort mogelijke termijn een proces verbaal van opening.
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Aanvullende informatie:
De digitale kluis wordt zo spoedig mogelijk na vrijgave van de digitale kluis geopend. Een openbare aanbestedingszitting vindt niet laats. De inschrijvers ontvangen op zo kort mogelijke termijn een proces verbaal van opening.
Elektronische facturering: Toegestaan
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 09:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Juridische, economische, financiële en technische informatie
Informatie over gereserveerde contracten
De opdracht is voorbehouden aan sociale werkplaatsen en ondernemers die de sociale en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen nastreven
De uitvoering van de opdracht is beperkt tot het kader van programma's voor beschermde arbeid

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Bizob
Nationaal registratienummer: 17159755
Postadres: Deken Frankenstraat 3
Postcode: 5688 AK
Poststad: Oirschot
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Sharon van Iersel
E-mail: s.vaniersel@bizob.nl 📧
Telefoon: +31611454495 📞
URL: https://www.bizob.nl 🌏
Groepsleider
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/290 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229462 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229462 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Oost-Brabant
Nationaal registratienummer: 82956774
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223 BA
Poststad: ’s-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31 883621000 📞
URL: https://www.rechtspraak.nl 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Inschrijvers die niet in aanmerking komen voor gunning van de overeenkomst ontvangen een motivatie van de redenen tot afwijzing. De aanbestedende dienst hanteert een periode van twintig dagen vanaf het bekendmaken van de gunningsbeslissing aan de inschrijvers totdat de overeenkomst definitief wordt gegund. Als binnen die termijn een kort geding tegen de gunningsbeslissing aanhangig is gemaakt, wordt in eerste beginsel de definitieve overeenkomst, in afwachting van de uitspraak van de rechter, opgeschort. Indien de inschrijver niet binnen deze termijn een kort geding aanhangig maakt, dan wordt geacht dat de inschrijver afstand heeft gedaan van dit recht en is de inschrijver niet-ontvankelijk in zijn vorderingen, wanneer de inschrijver alsnog een kort geding aanhangig maakt. Op deze aanbesteding is Nederlands recht van toepassing. Geschillen die ontstaan naar aanleiding van deze aanbesteding worden voorgelegd aan de bevoegde rechter in het arrondissement Oost-Brabant.
Toon meer
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z 📅
Bron: OJS 2026/S 170-608685 (2026-09-01)