Schoonmaak opvanglocatie Maria ter Engelen Oudenbosch
Gemeente Halderberge
Gemeente Halderberge vangt op dit moment vluchtelingen uit Oekraïne op in locatie Maria ter Engelen (St. Anna) te Oudenbosch. Het aantal opgevangen vluchtelingen schommelt, maar de opvanglocatie kent een maximumcapaciteit van 192 opvangplekken. Deze locatie dient schoon worden gehouden. Op dit moment wordt de schoonmaak door 8 Oekraïense schoonmaaksters uitgevoerd. Zij zijn in dienst bij de huidige opdrachtnemer. De gemeente wenst de gezamenlijke ruimtes in de opvanglocatie schoon te houden door vluchtelingen die in de opvanglocatie verblijven. Dit zorgt voor de betreffende schoonmaaksters voor een dagbesteding en levert een inkomen op. Voorwaarde voor deze opdracht is dan ook dat er in totaal zes van de medewerkers overgenomen moeten worden door het nieuwe schoonmaakbedrijf. De scope van de opdracht omvat de volgende werkzaamheden: • Regulier en periodiek schoonmaakonderhoud • Het zelf zorgen voor schoonmaakmiddelen • Vuilafvoer; • Bijvullen sanitaire middelen • Extra werkzaamheden op afroep. Deze schoonmaakwerkzaamheden hebben betrekking op de algemene ruimtes van de locatie. Dit betreffen: • Eetzaal • Toiletgroepen algemeen • Receptie • Overlegruimtes • Vloeren gangen De gemeente gaat uit van 488 benodigde uren per maand voor de schoonmaakwerkzaamheden.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-16. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-23.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-23 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-28 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaak opvanglocatie Maria ter Engelen Oudenbosch
Referentienummer:
K011719
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Reinigen van accommodatie 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Oudenbosch
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant 🏙️
Duur
Startdatum: 2026-09-01 📅
Einddatum: 2027-08-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Prijs ✅
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit (maximale fictieve korting € 60.000,- )
Kwaliteitscriterium (weging): 60000
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-16 09:30:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-16 09:35:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-16 09:35:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-27 09:30:00 📅
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Halderberge
Nationaal registratienummer:
51481367
Postadres: Parklaan 15
Postcode: 4731 GJ
Poststad: Oudenbosch
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kristel Bosgieter
E-mail: k.bosgieter@wijzijnkarel.nl 📧
Telefoon: +31 616120459 📞
URL: http://www.halderberge.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422731 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422731 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 081-286052 (2026-04-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 168945.6 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-29 📅
Titel: P1 Schoonmaak opvanglocatie Maria ter Engelen Oudenbosch
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 9
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 9
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 168945.6 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: P.H. Dienstverlening/Glasbewassing B.V.
Nationaal registratienummer:
85158224
Postadres: Rivium westlaan 46
Postcode: 2909ld
Poststad: capelle aan den ijssel
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jiro van der stel
URL: https://www.phschoonmaak.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 167-597421 (2026-08-28)