Schoonmaak en glasbewassing Technische objecten
Waterschap Rivierenland
Met deze aanbesteding beoogt WSRL één (1) leverancier per perceel te contracteren voor de schoonmaak en glasbewassing van de technische ruimtes bij onder andere rioolwaterzuiveringsinstallaties, rioolgemalen, poldergemalen en werkplaatsen binnen het beheergebied van WSRL. De schoonmaakwerkzaamheden vinden plaats in de technische ruimten van de watersysteemobjecten en de zuiveringtechnische objecten.
DeadlineDeadline 2026-10-16
Wie? Wat?- • Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten › Reinigen van accommodatie
- • Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten › Reiniging van gebouwen
- • Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten › Wassen van ramen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaak en glasbewassing Technische objecten
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reinigingsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 200 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 3
Voor alle partijen kunnen offertes worden ingediend ✅
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Zuiveringsbeheer Betuwe/Rijk van Maas en Waal Watersysteemobjecten (Regio Noord/Zuid)
Geschatte waarde exclusief BTW: 135 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Schoonmaak en glasbewassing van technische objecten
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2030-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: 4 x 1 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Zuiveringsbeheer Betuwe/Rijk van Maas en Waal Zuiveringtechnische objecten (Regio Noord/Zuid)
Geschatte waarde exclusief BTW: 120 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Schoonmaak Technische objecten en glasbewassing
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: 4 x met 1 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
3️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Alblasserwaard en Beneden Linge/Altena en Bommelerwaard Watersysteemobjecten (Regio Midden/West)
Beschrijving van de aanbesteding: Schoonmaak technische objecten en glasbewassing
Titel
Identificatienummer van de partij:
4️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Alblasserwaard en Beneden Linge/Altena en Bommelerwaard Zuiveringtechnische objecten (Regio Midden West)
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR 💰
Titel
Identificatienummer van de partij:
5️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: RWZI Nijmegen
Beschrijving van de aanbesteding: Schoonmaak en glasbewassing technische objecten
Postadres: Jonkerstraat 42
Postcode: 6551 DR
Stad: Weurt
Plaats van uitvoering: Zuidwest-Gelderland 🏙️
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Rivierenland
Nationaal registratienummer:
Postadres: De Blomboogerd 1
Postcode: 4003BX
Poststad: Tiel
Regio: Zuidwest-Gelderland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Yvonne Stronk
E-mail: y.stronk@wsrl.nl 📧
Telefoon: +31652083514 📞
URL: https://www.waterschaprivierenland.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/3989 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/196003 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/196003 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Arnhem
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: nvt
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-595547 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaak en glasbewassing Technische objecten
Referentienummer:
4251916c-ef24-4445-8222-b4f0d67c9c0e
Korte beschrijving:
Met deze aanbesteding beoogt WSRL één (1) leverancier per perceel te contracteren voor de schoonmaak en glasbewassing van de technische ruimtes bij onder andere rioolwaterzuiveringsinstallaties, rioolgemalen, poldergemalen en werkplaatsen binnen het beheergebied van WSRL.
De schoonmaakwerkzaamheden vinden plaats in de technische ruimten van de watersysteemobjecten en de zuiveringtechnische objecten.
Toon meer
Producten/diensten: Reinigingsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 200 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 3
Voor alle partijen kunnen offertes worden ingediend ✅
1️⃣
Interne identificatiecode:
8c87d8ba-c8ad-4980-b8b7-a2264c47bc2a
Titel: Zuiveringsbeheer Betuwe/Rijk van Maas en Waal Watersysteemobjecten (Regio Noord/Zuid)
Geschatte waarde exclusief BTW: 135 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Schoonmaak en glasbewassing van technische objecten
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2030-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: 4 x 1 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
c3167f59-7f51-4627-af3c-790b6c0aef6b
Titel: Zuiveringsbeheer Betuwe/Rijk van Maas en Waal Zuiveringtechnische objecten (Regio Noord/Zuid)
Geschatte waarde exclusief BTW: 120 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Schoonmaak Technische objecten en glasbewassing
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: 4 x met 1 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
82d3d11c-c716-447f-bb92-61e33c2f9280
Titel: Alblasserwaard en Beneden Linge/Altena en Bommelerwaard Watersysteemobjecten (Regio Midden/West)
Beschrijving van de aanbesteding: Schoonmaak technische objecten en glasbewassing
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4️⃣
Interne identificatiecode:
49d52933-9ae5-4d65-849a-186c13b4ffe2
Titel: Alblasserwaard en Beneden Linge/Altena en Bommelerwaard Zuiveringtechnische objecten (Regio Midden West)
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR 💰
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
5️⃣
Interne identificatiecode:
7270703d-3fa3-4481-a3f2-34f7bede170a
Titel: RWZI Nijmegen
Beschrijving van de aanbesteding: Schoonmaak en glasbewassing technische objecten
Postadres: Jonkerstraat 42
Postcode: 6551 DR
Stad: Weurt
Plaats van uitvoering: Zuidwest-Gelderland 🏙️
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0005
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Rivierenland
Nationaal registratienummer:
30281419
Postadres: De Blomboogerd 1
Postcode: 4003BX
Poststad: Tiel
Regio: Zuidwest-Gelderland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Yvonne Stronk
E-mail: y.stronk@wsrl.nl 📧
Telefoon: +31652083514 📞
URL: https://www.waterschaprivierenland.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/3989 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/196003 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/196003 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Afdeling: Arnhem
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: nvt
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
De gunning vindt plaats onder de opschortende voorwaarde dat binnen een termijn van twintig kalenderdagen (Standstill-termijn) geen van de Inschrijvers, die niet voor gunning in aanmerking komen, een kort geding aanhangig maakt. Inschrijvers die niet in aanmerking komen, worden schriftelijk geïnformeerd met betrekking tot de gunning onder deze opschortende voorwaarde.
Toon meer
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-595547 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten (>20)
- Reinigingsdiensten (>20)
- Diensten voor reiniging van ovens en schoorsteenvegen
- Reinigen van vuilnisbakken
- Reiniging van telefoonapparatuur
- Reiniging van transportuitrusting (1)
- Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten (16)
- Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur (11)
- Reinigingsdiensten van parkeerplaatsen
- Reinigingsdiensten van tanks en reservoirs (1)
- Straalreiniging van buisvormige objecten