Schippers Veerdiensten
Stichting de Bergsche Maasveren
De opdracht omvat behalve het varen met de veerponten door gekwalificeerd personeel conform het rooster, het gebruiksgereed maken voor aanvang en buiten bedrijf stellen na afloop en klein dagelijks onderhoud. Dit onderhoud is omschreven in bijlage 5. De opdracht omvat ook een coördinatie, in de vorm van een meewerkend voorman. Deze moet in staat zijn om leiding te geven aan de schippers en geldt als vast aanspreekpunt. Meer informatie vind u in de leidraad. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt op basis van de cijfers van 2025 ongeveer 850.000 euro ex BTW maar inclusief werkdiensten die optioneel door schippers mogen worden uitgevoerd. Aan deze cijfers kunnen geen rechten worden ontleend.
DeadlineDeadline 2026-10-19
Wie? Wat?- • Recruteringsdiensten › Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schippers Veerdiensten
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2099-12-31 📅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 09:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 09:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-29 09:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting De Bergsche Maasveren
Nationaal registratienummer:
Postadres: Taxandrialaan 19
Postcode: 4835 PG
Poststad: Breda
Regio: Noordoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: schijndel@inkada.nl 📧
Telefoon: +31 0413745084 📞
URL: http://www.bergschemaasveren.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438027 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438027 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605988 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schippers Veerdiensten
Korte beschrijving:
De opdracht omvat behalve het varen met de veerponten door gekwalificeerd personeel conform het rooster, het gebruiksgereed maken voor aanvang en buiten bedrijf stellen na afloop en klein dagelijks onderhoud. Dit onderhoud is omschreven in bijlage 5. De opdracht omvat ook een coördinatie, in de vorm van een meewerkend voorman. Deze moet in staat zijn om leiding te geven aan de schippers en geldt als vast aanspreekpunt.
Meer informatie vind u in de leidraad. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt op basis van de cijfers van 2025 ongeveer 850.000 euro ex BTW maar inclusief werkdiensten die optioneel door schippers mogen worden uitgevoerd. Aan deze cijfers kunnen geen rechten worden ontleend.
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2099-12-31 📅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 09:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 09:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-29 09:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting De Bergsche Maasveren
Nationaal registratienummer:
392202738
Postadres: Taxandrialaan 19
Postcode: 4835 PG
Poststad: Breda
Regio: Noordoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: schijndel@inkada.nl 📧
Telefoon: +31 0413745084 📞
URL: http://www.bergschemaasveren.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438027 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438027 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605988 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (6)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel