Sanitaire voorzieningen
Technische Universiteit Delft
De Opdracht betreft het leveren, installeren, gebruiksklaar opleveren, onderhouden en vervangen van sanitaire voorzieningen als ook het leveren van de daarbij behorende sanitaire verbruiksartikelen binnen de gebouwen van de TU Delft.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-12. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-27.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Delft en Westland
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-03-27 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-25 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-03-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Sanitaire voorzieningen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Sanitair ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 9 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-10-01 ๐
Einddatum: 2036-09-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-12 10:00:23 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 120 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Technische Universiteit Delft
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stevinweg 1 5e etage
Postcode: 2628CN
Poststad: Delft
Regio: Delft en Westland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Scarlett van Leeuwen
E-mail: s.vanleeuwen-2@tudelft.nl ๐ง
Telefoon: +31628743102 ๐
URL: https://www.tudelft.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/7487 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/199824 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/199824 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: n.v.t.
E-mail: rb.denhaag@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +310883622200 ๐
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Twintig dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-03-31Z ๐
Bron: OJS 2026/S 063-221777 (2026-03-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Sanitaire voorzieningen
Referentienummer:
5b0475dd-3b62-43f9-9607-2e1e96c0c781
Korte beschrijving:
De Opdracht betreft het leveren, installeren, gebruiksklaar opleveren, onderhouden en vervangen van sanitaire voorzieningen als ook het leveren van de daarbij behorende sanitaire verbruiksartikelen binnen de gebouwen van de TU Delft.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Sanitair ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 9 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
e0f33196-7059-4d03-9d75-9df5b1eae32e
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-10-01 ๐
Einddatum: 2036-09-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-12 10:00:23 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 120 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Technische Universiteit Delft
Nationaal registratienummer:
27364265
Postadres: Stevinweg 1 5e etage
Postcode: 2628CN
Poststad: Delft
Regio: Delft en Westland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Scarlett van Leeuwen
E-mail: s.vanleeuwen-2@tudelft.nl ๐ง
Telefoon: +31628743102 ๐
URL: https://www.tudelft.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/7487 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/199824 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/199824 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
82946175
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: n.v.t.
E-mail: rb.denhaag@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +310883622200 ๐
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Twintig dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-03-31Z ๐
Bron: OJS 2026/S 063-221777 (2026-03-27)
Award Aankondiging (2026-08-25)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 9 000 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 600 000 EUR ๐ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatie
Kwaliteitscriterium (weging): 350
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 250
Kwaliteitscriterium (naam): Aanbod voorzieningen
Kwaliteitscriterium (weging): 400
Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-01 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 600 000 EUR ๐ฐ
De inschrijving is gerangschikt
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: QS Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
Postcode: 6604LP
Poststad: Wijchen
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z ๐
Bron: OJS 2026/S 168-601518 (2026-08-25)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 9 000 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 600 000 EUR ๐ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatie
Kwaliteitscriterium (weging): 350
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 250
Kwaliteitscriterium (naam): Aanbod voorzieningen
Kwaliteitscriterium (weging): 400
Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
8478
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-01 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 600 000 EUR ๐ฐ
De inschrijving is gerangschikt
Identificatiecode van de inschrijving:
11345
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: QS Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
20111707
Postcode: 6604LP
Poststad: Wijchen
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z ๐
Bron: OJS 2026/S 168-601518 (2026-08-25)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐