ROV 30 2027-2030 Transportdienst op afroep in de Noordoostpolder
Waterschap Zuiderzeeland
Beschrijving Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt de Aanbestedende dienst te komen tot opdrachtverlening voor de uitvoering van transportdiensten op afroep in de Noordoostpolder. De uitgebreide omschrijving van het werk, de uit te voeren werkzaamheden en de daarbij horende uitvoeringsvoorwaarden, is opgenomen in het raamovereenkomst met kenmerk ROV 30 Uitvoeringsjaren 2027-2030. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: het op afroep uitvoeren van transportdiensten voor het vervoeren van onder andere de volgende materialen: - kroosafval; - maaisel uit de tochten; - grond; - stenen; - grasbetonstenen; - snoeiafval; - beschoeiingsmaterialen; - duikerelementen 5,00 tot 10,00 m lengte; - stuwputten; - grof vuil. Tijdsduur De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 4 jaar tot en met 31 december 2030. De deelopdrachten worden verstrekt gedurende de periode vanaf de opdrachtverlening in januari 2027 tot en met 31 december 2030. Omvang van de Raamovereenkomst De verwachte financiële omvang over de totale looptijd van 4 jaar is naar verwachting 314.000 euro (excl. BTW). Omvang indicatie per uitvoeringsjaar is 79.000 euro exclusief BTW. Deze getallen zijn een schatting van financiële omvang en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: ROV 30 2027-2030 Transportdienst op afroep in de Noordoostpolder
Referentienummer:
248b04a0-1c45-44ca-a555-a2f288d1f4f4
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor afvalvervoer 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 314 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
b51d6345-ca67-46d8-947b-264bb3ae7bc3
Aanvullende producten/diensten: Diensten op het gebied van vuilnis en afval 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2030-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 0
Gunningscriteria
Prijs ✅
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 08:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Zuiderzeeland
Nationaal registratienummer:
32164084
Postadres: Lindelaan 20
Postcode: 8224KT
Poststad: Lelystad
Regio: Flevoland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Farida Aliyeva
E-mail: f.aliyeva@zuiderzeeland.nl 📧
Telefoon: +31611324100 📞
URL: https://www.zuiderzeeland.nl/ 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2324 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230076 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230076 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Midden Nederland
Nationaal registratienummer:
82940444
Postadres: Vrouwe Justitiaplein1
Postcode: 3511EX
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: informatiebalie.utrecht@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31 883611740 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-606956 (2026-09-02)
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)