ROK Kolkenreiniging Midden- en West-Brabant en Hoeksche Waard

KAREL.

De elf (11) gemeentelijke organisaties, te weten ABG-organisatie (Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Gilze en Rijen), Gemeente Altena, Gemeente Drimmelen, Gemeente Etten-Leur, Gemeente Geertruidenberg, Gemeente Hilvarenbeek, Gemeente Hoeksche Waard, Gemeente Oisterwijk, Gemeente Rucphen, Gemeente Steenbergen en Gemeente Zundert, hierna te noemen de ‘aanbestedende dienst(en)’ of ‘opdrachtgever(s)’, zijn voornemens een raamovereenkomst voor kolkenreiniging aan te besteden. Zie beschrijvend document en bijlagen.

Deadline

Deadline 2026-10-13

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-01 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: ROK Kolkenreiniging Midden- en West-Brabant en Hoeksche Waard
Referentienummer: K012274
Korte beschrijving:
De elf (11) gemeentelijke organisaties, te weten ABG-organisatie (Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Gilze en Rijen), Gemeente Altena, Gemeente Drimmelen, Gemeente Etten-Leur, Gemeente Geertruidenberg, Gemeente Hilvarenbeek, Gemeente Hoeksche Waard, Gemeente Oisterwijk, Gemeente Rucphen, Gemeente Steenbergen en Gemeente Zundert, hierna te noemen de ‘aanbestedende dienst(en)’ of ‘opdrachtgever(s)’, zijn voornemens een raamovereenkomst voor kolkenreiniging aan te besteden. Zie beschrijvend document en bijlagen.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor het reinigen van kolken 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 5200000.0 EUR 💰
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 4
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4

1️⃣
Interne identificatiecode: 1
Titel: ROK Kolkenreiniging gemeente Etten Leur, Ruchpen, Steenbergen en Zundert
Geschatte waarde exclusief BTW: 5300000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
De elf (11) gemeentelijke organisaties, te weten ABG-organisatie (Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Gilze en Rijen), Gemeente Altena, Gemeente Drimmelen, Gemeente Etten-Leur, Gemeente Geertruidenberg, Gemeente Hilvarenbeek, Gemeente Hoeksche Waard, Gemeente Oisterwijk, Gemeente Rucphen, Gemeente Steenbergen en Gemeente Zundert, hierna te noemen de ‘aanbestedende dienst(en)’ of ‘opdrachtgever(s)’, zijn voornemens een raamovereenkomst voor kolkenreiniging aan te besteden. Zie beschrijvend document.
Toon meer
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, om de volgende reden
Rechtvaardiging: Niet passen bij de opdracht.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie beschrijvend document.
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2028. De overeenkomst kan twee keer worden verlengd voor de duur van één jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging of bij het bereiken van de maximale omvang zoals hieronder vermeld.
Toon meer
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2028. De overeenkomst kan twee keer worden verlengd voor de duur van één jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging of bij het bereiken van de maximale omvang zoals hieronder vermeld.
Toon meer
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 70
Kwaliteitscriterium (naam): Reinigingsplan en bereikbaarheid kolken
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 2
Titel: ROK Kolkenreiniging gemeente Altena, Geertruidenberg en Drimmelen
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

3️⃣
Interne identificatiecode: 3
Titel: ROK Kolkenreiniging ABG-gemeenten, Hilvarenbeek en Oisterwijk
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0003

4️⃣
Interne identificatiecode: 4
Titel: ROK Kolkenreiniging gemeente Hoeksche Waard
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0004

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
De elf (11) gemeentelijke organisaties, te weten ABG-organisatie (Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Gilze en Rijen), Gemeente Altena, Gemeente Drimmelen, Gemeente Etten-Leur, Gemeente Geertruidenberg, Gemeente Hilvarenbeek, Gemeente Hoeksche Waard, Gemeente Oisterwijk, Gemeente Rucphen, Gemeente Steenbergen en Gemeente Zundert, hierna te noemen de ‘aanbestedende dienst(en)’ of ‘opdrachtgever(s)’, zijn voornemens een raamovereenkomst voor kolkenreiniging aan te besteden. De dienstverlener wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer.
Toon meer
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 13:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 42 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 13:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-16 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Karel.
Nationaal registratienummer: 54674912
Postadres: Roosendaalseweg 4
Postcode: 4875 AA
Poststad: Etten-Leur
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Arjan Hamelink
E-mail: a.hamelink@wijzijnkarel.nl 📧
Telefoon: +31 630500662 📞
URL: http://www.wijzijnkarel.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438255 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438255 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie beschrijvend document.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607760 (2026-09-01)