ROK inhuur Communicatieadviseurs 2027 - 2030

Gemeente Apeldoorn, team inkoop

Opdrachtgever heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012 te komen tot een raamovereenkomst met 3 (drie) Opdrachtnemers, waarbij de afdeling Communicatie en Kabinetszaken, van Opdrachtgever, haar afzonderlijke (deel)opdrachten aan de gecontracteerde Opdrachtnemers kan verstrekken zonder daar afzonderlijke aanbestedingsprocedures voor te moeten doorlopen. Deze opdracht bestaat uit het leveren van inhuur professionals Communicatie & Kabinetszaken en betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €2.140.000,-. Het genoemde bedrag is een indicatie, derhalve kan aan het genoemde bedrag geen rechten ontleend worden. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 150% van het bedrag zoals hierboven vermeld bij ‘Omvang opdracht’. Dit leidt tot een maximale opdrachtwaarde excl. btw van deze aanbesteding van €3.210.000,-. Als deze waarde bereikt is mag er alleen nog volgens de bepalingen van de artikelen 2.163a t/m 2.163g van de Aanbestedingswet 2012 gebruik gemaakt worden van de raamovereenkomst. Als op deze bepalingen geen beroep meer kan worden gedaan, sorteert de raamovereenkomst geen effect meer en mag er door de gemeente geen gebruik meer van worden gemaakt, ongeacht de dan nog resterende looptijd van de raamovereenkomst. De raamovereenkomst zal in dat geval – als de maximale waarde is bereikt of deze zeer binnenkort zal worden overschreden - door de gemeente met de Opdrachtnemer worden opgezegd met een opzeggingstermijn van één maand. Door deze opzegging ontstaat geen recht op schadevergoeding van de gemeente aan de Opdrachtnemer.

Deadline

Deadline 2026-10-26

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-02 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: ROK inhuur Communicatieadviseurs 2027 - 2030
Korte beschrijving:
Opdrachtgever heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012 te komen tot een raamovereenkomst met 3 (drie) Opdrachtnemers, waarbij de afdeling Communicatie en Kabinetszaken, van Opdrachtgever, haar afzonderlijke (deel)opdrachten aan de gecontracteerde Opdrachtnemers kan verstrekken zonder daar afzonderlijke aanbestedingsprocedures voor te moeten doorlopen. Deze opdracht bestaat uit het leveren van inhuur professionals Communicatie & Kabinetszaken en betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €2.140.000,-. Het genoemde bedrag is een indicatie, derhalve kan aan het genoemde bedrag geen rechten ontleend worden. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 150% van het bedrag zoals hierboven vermeld bij ‘Omvang opdracht’. Dit leidt tot een maximale opdrachtwaarde excl. btw van deze aanbesteding van €3.210.000,-. Als deze waarde bereikt is mag er alleen nog volgens de bepalingen van de artikelen 2.163a t/m 2.163g van de Aanbestedingswet 2012 gebruik gemaakt worden van de raamovereenkomst. Als op deze bepalingen geen beroep meer kan worden gedaan, sorteert de raamovereenkomst geen effect meer en mag er door de gemeente geen gebruik meer van worden gemaakt, ongeacht de dan nog resterende looptijd van de raamovereenkomst. De raamovereenkomst zal in dat geval – als de maximale waarde is bereikt of deze zeer binnenkort zal worden overschreden - door de gemeente met de Opdrachtnemer worden opgezegd met een opzeggingstermijn van één maand. Door deze opzegging ontstaat geen recht op schadevergoeding van de gemeente aan de Opdrachtnemer.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 2140000.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel 📦
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Apeldoorn
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Veluwe 🏙️
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De gemeente is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten, voor de duur van twee (2) jaar met de mogelijkheid deze twee (2) keer met één (1) jaar te verlengen.
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
De gemeente is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten, voor de duur van twee (2) jaar met de mogelijkheid deze twee (2) keer met één (1) jaar te verlengen. De gemeente beoordeelt jaarlijks voor het einde van de looptijd van deze Overeenkomst of de looptijd met een jaar zal worden verlengd. (bij kwalitatief onvoldoende werk naar oordeel van de gemeente wordt deze niet verlengd).
Toon meer
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Samenwerking en partnership (30 punten)
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Werving, selectie en continuïteit (30 punten)
Kennis van het publieke communicatie vak (20 punten)
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kandidaat voorstel en begeleiding (20 punten)
Prijs
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 10:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met één exploitant
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 10:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 09:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Apeldoorn, team Inkoop
Nationaal registratienummer: 171929098
Postadres: Marktplein 1
Postcode: 7311LG
Poststad: Apeldoorn
Regio: Veluwe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Ilona Overink- van de Beek
E-mail: teaminkoop@apeldoorn.nl 📧
Telefoon: +31 14055 📞
URL: http://www.apeldoorn.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438276 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438276 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608082 (2026-09-02)