ROK Beheer-, onderhouds en crisiswerkzaamheden waterkeringen
Waterschap Drents Overijsselse Delta
De huidige contracten voor het beheer, onderhoud en de uitvoering van crisiswerkzaamheden aan de waterkeringen lopen af op 31 december 2026. Om de continuïteit van deze werkzaamheden te waarborgen, is het noodzakelijk om tijdig nieuwe raamovereenkomsten af te sluiten. Met deze aanbesteding wil de Aanbestedende dienst per 1 januari 2027 nieuwe Opdrachtnemers contracteren die, onder regie van Aanbestedende dienst, verantwoordelijk zijn voor: • het uitvoeren van regulier onderhoud aan waterkeringen (zoals herstel van schades en het ruimen van daak/afval), en • het uitvoeren van crisiswerkzaamheden, bijvoorbeeld ondersteuning bij calamiteiten of hoogwater situaties. Zie aanbestedingsstukken
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie? Wat?- • Beplanten en onderhouden van groengebieden › Onderhoud van terreinen
- • Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden › Waterbouwwerkzaamheden
- • Drenthe › Zuidwest-Drenthe
- • Overijssel › Noord-Overijssel
- • Overijssel › Twente
- • Overijssel › Zuidwest-Overijssel
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: ROK Beheer-, onderhouds en crisiswerkzaamheden waterkeringen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Onderhoud van terreinen 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 1
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Regio Noord
Aanvullende producten/diensten: Waterbouwwerkzaamheden 📦
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Werkgebied WDODelta
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Regio Zuid
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Drents Overijsselse Delta
Nationaal registratienummer:
Postadres: Dokter van Deenweg 186
Postcode: 8025 BM
Poststad: Zwolle
Regio: Noord-Overijssel 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Annet Sikkema
E-mail: info@wdodelta.nl 📧
Telefoon: +31 882331200 📞
URL: http://www.wdodelta.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: http://www.wdodelta.nl/over-ons/inkoop/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438203 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438203 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608514 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: ROK Beheer-, onderhouds en crisiswerkzaamheden waterkeringen
Referentienummer:
Z/26/075883
Korte beschrijving:
De huidige contracten voor het beheer, onderhoud en de uitvoering van crisiswerkzaamheden aan de waterkeringen lopen af op 31 december 2026. Om de continuïteit van deze werkzaamheden te waarborgen, is het noodzakelijk om tijdig nieuwe raamovereenkomsten af te sluiten.
Met deze aanbesteding wil de Aanbestedende dienst per 1 januari 2027 nieuwe Opdrachtnemers contracteren die, onder regie van Aanbestedende dienst, verantwoordelijk zijn voor:
• het uitvoeren van regulier onderhoud aan waterkeringen (zoals herstel van schades en het ruimen van daak/afval), en
• het uitvoeren van crisiswerkzaamheden, bijvoorbeeld ondersteuning bij calamiteiten of hoogwater situaties. Zie aanbestedingsstukken
Toon meer
Producten/diensten: Onderhoud van terreinen 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 1
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Regio Noord
Aanvullende producten/diensten: Waterbouwwerkzaamheden 📦
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Werkgebied WDODelta
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Regio Zuid
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Drents Overijsselse Delta
Nationaal registratienummer:
54677919
Postadres: Dokter van Deenweg 186
Postcode: 8025 BM
Poststad: Zwolle
Regio: Noord-Overijssel 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Annet Sikkema
E-mail: info@wdodelta.nl 📧
Telefoon: +31 882331200 📞
URL: http://www.wdodelta.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: http://www.wdodelta.nl/over-ons/inkoop/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438203 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438203 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608514 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)