Rioolinspectie, reiniging riolering en reiniging pompen/gemalen
Gemeente Coevorden
De opdracht omvat het uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van rioolreiniging, rioolinspectie en het reinigen van pompen, gemalen en bergbezinkbassins. De werkzaamheden bestaan onder meer uit het reinigen en inspecteren van riolering, het verwijderen van vervuiling en afzettingen, en het reinigen en onderhouden van pompen en gemalen, inclusief bijbehorende installaties en persleidingen. De opdracht heeft een totale geraamde waarde van € 800.000 Perceel 1: € 240.000 Perceel 2: € 560.000
DeadlineDeadline 2026-10-14
Wie? Wat? Waar?- • Drenthe › Noord-Drenthe
- • Drenthe › Zuidoost-Drenthe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Rioolinspectie, reiniging riolering en reiniging pompen/gemalen
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor rioolreiniging 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 800000.0 EUR 💰
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Rioolreiniging en rioolinspectie
Geschatte waarde exclusief BTW: 240000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Drenthe 🏙️
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van tweemaal één jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van tweemaal één jaar.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 80
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Reiniging pompen, gemalen en bergbezinkbassins
Geschatte waarde exclusief BTW: 560000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-14 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-14 10:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-14 10:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-24 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Coevorden
Nationaal registratienummer:
Postadres: Kasteel 1
Postcode: 7741 GC
Poststad: Coevorden
Regio: Zuidoost-Drenthe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Wilco van Binsbergen
E-mail: inkoop@coevorden.nl 📧
Telefoon: +31 628743185 📞
URL: http://www.coevorden.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437031 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437031 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585308 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Rioolinspectie, reiniging riolering en reiniging pompen/gemalen
Korte beschrijving:
De opdracht omvat het uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van rioolreiniging, rioolinspectie en het reinigen van pompen, gemalen en bergbezinkbassins.
De werkzaamheden bestaan onder meer uit het reinigen en inspecteren van riolering, het verwijderen van vervuiling en afzettingen, en het reinigen en onderhouden van pompen en gemalen, inclusief bijbehorende installaties en persleidingen. De opdracht heeft een totale geraamde waarde van € 800.000
Perceel 1: € 240.000
Perceel 2: € 560.000
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor rioolreiniging 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 800000.0 EUR 💰
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Rioolreiniging en rioolinspectie
Geschatte waarde exclusief BTW: 240000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Het jaarlijks reinigen van ± 35 km riolering. Het inspecteren zal jaarlijks betrekking hebben op ± 35 km riolering. De opdracht heeft een totale geraamde waarde van € 240.000
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Coevorden
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Drenthe 🏙️
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van tweemaal één jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van tweemaal één jaar.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 80
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Reiniging pompen, gemalen en bergbezinkbassins
Geschatte waarde exclusief BTW: 560000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
De reiniging van pompen, gemalen en bergbezinkbassins betreft:
• Het afsluiten van de toevoer(en), mits voorzien van een werkende schuif;
• Het reinigen van de putrand en putdeksels;
• Het verwijderen van vetranden en vuil op de wanden;
• Het reinigen van de pomp;
• Het reinigen van de persleiding, inclusief voetbocht, balkeerklep en geleideconstructie;
• Het reinigen van de niveauregeling;
• Het verwijderen van het vuil uit de gehele pompput;
• Het gangbaar maken van vastzittende putdeksels;
• Het voldoende vullen van de pompkelder om hiermee de pomp(en) te ontluchten;
• Het reinigen van leidingen door middel van piggen of een gelijkwaardige techniek, gericht op het verwijderen van afzettingen en het verbeteren van de hydraulische werking. De opdracht heeft een totale geraamde waarde van €560.000
Toon meer
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-14 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-14 10:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-14 10:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-24 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Coevorden
Nationaal registratienummer:
39686866
Postadres: Kasteel 1
Postcode: 7741 GC
Poststad: Coevorden
Regio: Zuidoost-Drenthe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Wilco van Binsbergen
E-mail: inkoop@coevorden.nl 📧
Telefoon: +31 628743185 📞
URL: http://www.coevorden.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437031 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437031 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585308 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Diensten in verband met afvalwater (14)
- Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling (3)
- Beheer van riolering (2)
- Diensten voor behandeling van septische putten
- Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten
- Diensten voor rioolreiniging (8)
- Rioolwaterafvoerdiensten
- Rioolwaterbehandelingsdiensten (1)
- Rioolwaterverwijderingsdiensten (1)