Rijklaar en schoonmaak dienstverlening Voertuigen
HTM Personenvervoer N.V.
sluiten van een overeenkomst voor het uitvoeren van alle schoonmaak-en rijklaarwerkzaamheden aan de bussen en trams van HTM PERSONENVERVOER
DeadlineDeadline 2026-10-12
Wie? Wat?- โข Onderhoud en reparatie van bussen โบ Onderhoud van bussen
- โข Ondersteunende diensten voor vervoer over de weg โบ Brandstofbevoorrading voor voertuigen
- โข Ondersteunende diensten voor vervoer over land โบ Ondersteunende diensten voor vervoer per spoor
- โข Reinigingsdiensten โบ Reiniging van transportuitrusting
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Rijklaar en schoonmaak dienstverlening Voertuigen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 36 750 000 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, om de volgende reden
Rechtvaardiging:
Postadres: De Werf 30
Postcode: 2544 EK
Stad: Den Haag
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2x een verlenging van 2 jaar totaal 8 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Gunningscriteria
Criterium:
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: eerst aanmelden voor de inlichtingen bijeenkomst
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met รฉรฉn exploitant โ
Maximumaantal deelnemers: 4
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist โ
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-02 10:00:00 ๐
Een veiligheidsmachtiging is vereist โ
Beschrijving: zie het PVE voor de inwerkingsperiode en eisen om te starten
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Beschrijving van de procedurerechtvaardiging:
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Selectiecriterium: Gemiddelde jaarlijkse omzet
Lijst en korte beschrijving van regels en criteria:
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: zie de offerte uitvraag en de berekening.
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: voldoen aan de gevraagde eisen en eigen voorstellen.
Informatie over gereserveerde contracten
De uitvoering van de opdracht is beperkt tot het kader van programma's voor beschermde arbeid
Voorwaarden voor deelname
Uitsluitingsgrond:
Beschrijving van de uitsluitingsgronden: zie aanbestedingsdocumenten
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: HTM Personenvervoer N.V.
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Inkoop
Postadres: Waldorpstraat 13
Postcode: 2521CA
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Edwin Wolting
E-mail: e.wolting@htm.nl ๐ง
Telefoon: +31 703848436 ๐
URL: https://www.htm.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://eu.eu-supply.com/ctm/company/companyinformation/index/203900 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Stadsspoorweg-, sneltram-, metro-, tram-, trolleybus- of busdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=460245&TID=200420689&B= ๐
Deelname URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=460245&TID=200420689&B= ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag De rechtspraak
Nationaal registratienummer:
Afdeling: rechtspraak
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Rechtbank Den Haag
Telefoon: 088 362 22 00 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/organisatie-en-contact ๐
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.rechtspraak.nl ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie document leidraad procedures.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-28Z ๐
Bron: OJS 2026/S 167-599068 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Rijklaar en schoonmaak dienstverlening Voertuigen
Referentienummer:
2024-174
Korte beschrijving:
sluiten van een overeenkomst voor het uitvoeren van alle schoonmaak-en rijklaarwerkzaamheden aan de bussen en trams van HTM PERSONENVERVOER
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 36 750 000 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Beschrijving
Interne identificatiecode:
2024-174
Aanvullende producten/diensten:
Onderhoud van bussen
๐ฆ
Rechtvaardiging:
er zijn wel andere criteria meegenomen voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, maar die zijn niet specifiek mensen met een handicap.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Op de vestigingen in Den Haag en net daarbuiten.
Postadres: De Werf 30
Postcode: 2544 EK
Stad: Den Haag
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2x een verlenging van 2 jaar totaal 8 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Gunningscriteria
Criterium:
1000 punten systeem waarbij de verhouding :
prijs 30% kwaliteit 70%
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: eerst aanmelden voor de inlichtingen bijeenkomst
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met รฉรฉn exploitant โ
Maximumaantal deelnemers: 4
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist โ
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-02 10:00:00 ๐
Een veiligheidsmachtiging is vereist โ
Beschrijving: zie het PVE voor de inwerkingsperiode en eisen om te starten
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Beschrijving van de procedurerechtvaardiging:
Via CTM aanmelden en de vragen lijst gebruiken die is toegevoegd aan de documenten.
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Selectiecriterium: Gemiddelde jaarlijkse omzet
Lijst en korte beschrijving van regels en criteria:
De gemiddelde omzet over de laatste drie afgesloten boekjaren moet minimaal gelijk zijn aan โฌ 4.000.000,- excl btw op basis van professionele schoonmaakdienstverlening
Vereiste deposito's en garanties: zie aanbestedingsstukken over financiรซle controle.
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: zie de offerte uitvraag en de berekening.
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: voldoen aan de gevraagde eisen en eigen voorstellen.
Informatie over gereserveerde contracten
De uitvoering van de opdracht is beperkt tot het kader van programma's voor beschermde arbeid
Voorwaarden voor deelname
Uitsluitingsgrond:
Corruptie
Deelname aan een criminele organisatie
Fraude
+ nog 5
Kinderarbeid en andere vormen van mensenhandel
Niet-nakoming van de verplichting tot betaling van belastingen
Niet-nakoming van de verplichting tot betaling van socialezekerheidsbijdragen
Terroristische misdrijven of strafbare feiten in verband met terroristische activiteiten
Witwassen van geld of financiering van terrorisme
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: HTM Personenvervoer N.V.
Nationaal registratienummer:
27014495
Afdeling: Inkoop
Postadres: Waldorpstraat 13
Postcode: 2521CA
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Edwin Wolting
E-mail: e.wolting@htm.nl ๐ง
Telefoon: +31 703848436 ๐
URL: https://www.htm.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://eu.eu-supply.com/ctm/company/companyinformation/index/203900 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Stadsspoorweg-, sneltram-, metro-, tram-, trolleybus- of busdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=460245&TID=200420689&B= ๐
Deelname URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=460245&TID=200420689&B= ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag De rechtspraak
Nationaal registratienummer:
829461754
Afdeling: rechtspraak
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Rechtbank Den Haag
Telefoon: 088 362 22 00 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/organisatie-en-contact ๐
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.rechtspraak.nl ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie document leidraad procedures.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-28Z ๐
Bron: OJS 2026/S 167-599068 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐