Reprodienstverlening
Stichting ROC Midden Nederland
De reprodienstverlening bestaat uit het leveren van: - Standaard reprowerk (afdrukken in kleur en zwart-wit A6 t/m A0); - Nabewerking (boekjes inbinden, vouwen, nieten, rillen, lamineren, etc.); - Levering van de benodigde materialen (hecht); - Levering van mappen, tabbladen, grijsbord, transparant, etiketten, ringbanden, kokers, etc.); - Verzorgen van eenvoudige document aanpassingen (DTP) op de aangeleverde documenten; - Levering van standaardproducten (visitekaartjes, badgekaarten, enveloppen, roll-up banner, etc.); - Beveiligd printen van tentamens; - Beveiligd printen van diplomaโs; - Printen en verzenden van wenskaarten; - Voorbedrukte enveloppen; - Opslag en uitleveren van huisstijlartikelen. Buiten scope Buiten de scope van de reprodienstverlening valt: - Productie briefpapier; - Productie Waardepapier; - Promotioneel drukwerk (in opdracht van afdeling Marketing en Communicatie); - Levering en bedrukken van merchandise en textiel. +/- 1.650 opdrachten op jaarbasis (obv cijfers 2025).
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Reprodienstverlening
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Reprografiediensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1600000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Utrecht ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 jaar contractverlenging.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Drukwerkopdrachten
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-15 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting ROC Midden Nederland
Nationaal registratienummer:
25638009
Postadres: Brandenburchdreef 20
Postcode: 3562 CS
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nico Jansen
E-mail: n.jansen@docuvision.nl ๐ง
Telefoon: +31 621510320 ๐
URL: http://www.rocmn.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438061 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438061 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603045 (2026-09-01)