Reparatie en onderhoud speeltoestellen
Bizob
De gemeente Bernheze wil het onderhoud van haar speelvoorzieningen op een professionele, betrouwbare en efficiรซnte wijze laten uitvoeren, zodat deze veilig, toegankelijk en bruikbaar blijven voor gebruikers.
DeadlineDeadline 2026-10-12
Wie?- โข Bizob
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-20 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Reparatie en onderhoud speeltoestellen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: De Misse 6
Postcode: 5384 BZ
Stad: Heesch
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-29 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-10 15:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Bizob
Nationaal registratienummer:
Postadres: Deken Frankenstraat 3
Postcode: 5688 AK
Poststad: Oirschot
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ed Hessing
E-mail: e.hessing@bizob.nl ๐ง
Telefoon: +31621664904 ๐
URL: https://www.bizob.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/290 ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229157 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229157 ๐
Website-adres van de belastingwetgeving: https://www.rechtbank.nl ๐
ID van het document van de belastingwetgeving:
Website-adres van de milieuwetgeving: https://www.rechtbank.nl ๐
ID van het document van de milieuwetgeving:
Website-adres van de arbeidswetgeving: https://www.rechtbank.nl ๐
ID van het document van de arbeidswetgeving:
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Oost-Brabant
Nationaal registratienummer:
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223 BA
Poststad: โs-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883621000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl ๐
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-24Z ๐
Bron: OJS 2026/S 162-583143 (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Reparatie en onderhoud speeltoestellen
Referentienummer:
4025ee2d-8c88-4a09-a7cd-f5f9c7053f23
Korte beschrijving:
De gemeente Bernheze wil het onderhoud van haar speelvoorzieningen op een professionele, betrouwbare en efficiรซnte wijze laten uitvoeren, zodat deze veilig, toegankelijk en bruikbaar blijven voor gebruikers.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
9a499824-4fe7-4c63-9385-2c5f4dc1d890
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: De Misse 6
Postcode: 5384 BZ
Stad: Heesch
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-29 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-10 15:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Bizob
Nationaal registratienummer:
17159755
Postadres: Deken Frankenstraat 3
Postcode: 5688 AK
Poststad: Oirschot
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ed Hessing
E-mail: e.hessing@bizob.nl ๐ง
Telefoon: +31621664904 ๐
URL: https://www.bizob.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/290 ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229157 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229157 ๐
Website-adres van de belastingwetgeving: https://www.rechtbank.nl ๐
ID van het document van de belastingwetgeving:
FiscalDocID1
Website-adres van de milieuwetgeving: https://www.rechtbank.nl ๐
ID van het document van de milieuwetgeving:
EnvDocID1
Website-adres van de arbeidswetgeving: https://www.rechtbank.nl ๐
ID van het document van de arbeidswetgeving:
EmplDocID1
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Oost-Brabant
Nationaal registratienummer:
82956774
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223 BA
Poststad: โs-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883621000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl ๐
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-24Z ๐
Bron: OJS 2026/S 162-583143 (2026-08-20)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)