Renovatie kunstgrasvelden gemeente Rheden

Gemeente Rheden

De gemeente Rheden heeft meerdere kunstgras sportvelden in eigendom en beheer. In 2026 zijn 2 kunstgras voetbalvelden toe aan de vervanging van de toplaag. Het gaat om veld 3 op Sportpark De Pinkenberg (Rozendaal) en veld 1 op Sportpark Het Nieuwland (Dieren). De huidige velden zijn SBR (rubber) infill velden. De gemeente wil deze vervangen met Mineraal-Infill velden (geschikt voor Multisport en goedgekeurd door de KNVB). Daarmee handelt de gemeente in lijn met het Europese verbod op koop en verkoop van rubber infill vanaf 2031. De gemeente Rheden heeft meerdere kunstgras sportvelden in eigendom en beheer. In 2026 zijn 2 kunstgras voetbalvelden toe aan de vervanging van de toplaag.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-22. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-08.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-08 Aankondiging van een opdracht
2026-09-03 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Renovatie kunstgrasvelden gemeente Rheden
Referentienummer: 2026-001323
Korte beschrijving:
De gemeente Rheden heeft meerdere kunstgras sportvelden in eigendom en beheer. In 2026 zijn 2 kunstgras voetbalvelden toe aan de vervanging van de toplaag. Het gaat om veld 3 op Sportpark De Pinkenberg (Rozendaal) en veld 1 op Sportpark Het Nieuwland (Dieren). De huidige velden zijn SBR (rubber) infill velden. De gemeente wil deze vervangen met Mineraal-Infill velden (geschikt voor Multisport en goedgekeurd door de KNVB). Daarmee handelt de gemeente in lijn met het Europese verbod op koop en verkoop van rubber infill vanaf 2031. De gemeente Rheden heeft meerdere kunstgras sportvelden in eigendom en beheer. In 2026 zijn 2 kunstgras voetbalvelden toe aan de vervanging van de toplaag.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Onderhouden van sportvelden ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
De gemeente Rheden heeft meerdere kunstgras sportvelden in eigendom en beheer. In 2026 zijn 2 kunstgras voetbalvelden toe aan de vervanging van de toplaag. Het gaat om veld 3 op Sportpark De Pinkenberg (Rozendaal) en veld 1 op Sportpark Het Nieuwland (Dieren). De huidige velden zijn SBR (rubber) infill velden. De gemeente wil deze vervangen met Mineraal-Infill velden (geschikt voor Multisport en goedgekeurd door de KNVB). Daarmee handelt de gemeente in lijn met het Europese verbod op koop en verkoop van rubber infill vanaf 2031. Vier kunstgras voetbalvelden zijn toe aan de vervanging van de toplaag
Toon meer
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Rozendaal en Dieren
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Arnhem/Nijmegen ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-06-24 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2026-08-28 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-22 10:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-22 10:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-22 10:00:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Rheden
Nationaal registratienummer: 1282073
Postadres: Hoofdstraat 3
Postcode: 6994AB
Poststad: De steeg
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Jos Strijbosch
E-mail: gemeente@rheden.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 264976911 ๐Ÿ“ž
Fax: +31 264976518 ๐Ÿ“ 
URL: http://www.rheden.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: http://www.overheid.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419176 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419176 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 069-243565 (2026-04-08)
Award Aankondiging (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1067200.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-17 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Renovatie kunstgrasvelden gemeente Rheden
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1067200.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Dsn b.v.
Nationaal registratienummer: 97168890
Postadres: Wilmersdorf 44
Postcode: 7327AC
Poststad: Apeldoorn
Regio: Veluwe ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 171-610373 (2026-09-03)