Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030
Gemeente Peel en Maas
De gemeente Peel en Maas is als penvoerder voornemens om mede namens de gemeenten Leudal, Nederweert en Weert de dienst “Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. De dienst betreft: - het reinigen van objecten (riolen e.d.); - het inspecteren van objecten (riolen e.d.) - tijdelijk afsluiten van riolen; - treffen van de benodigde verkeersmaatregelen; - in kennis stellen van omwonenden; - bijkomende werkzaamheden. Reinigen en inspecteren riolen voor 4 gemeenten in 4 percelen
DeadlineDeadline 2026-10-05
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-26 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor rioolreiniging 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 4
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: perceel 1 gemeente Leudal
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: gemeentes Leudal, Nederweert, Peel en Maas en Weert
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Noord-Limburg 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2027-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 3x 1 kalenderjaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Verlenging mogelijk
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 2 gemeente Nederweert
Titel
Identificatienummer van de partij:
3️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 3 gemeente Peel en Maas
Titel
Identificatienummer van de partij:
4️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 4 gemeente Weert
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees Openbaar laagste prijs
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-05 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-04 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Peel en Maas
Nationaal registratienummer:
Postadres: Wilhelminaplein 1
Postcode: 5981 CC
Poststad: Panningen
Regio: Noord-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Marc Kessels
E-mail: aanbestedingen@kragten.nl 📧
Telefoon: +31 8833366147 📞
URL: http://www.peelenmaas.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437168 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437168 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 164-590248 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030
Referentienummer:
PMA170
Korte beschrijving:
De gemeente Peel en Maas is als penvoerder voornemens om mede namens de gemeenten Leudal, Nederweert en Weert de dienst “Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare
procedure op basis van “Laagste Prijs”.
De dienst betreft:
- het reinigen van objecten (riolen e.d.);
- het inspecteren van objecten (riolen e.d.)
- tijdelijk afsluiten van riolen;
- treffen van de benodigde verkeersmaatregelen;
- in kennis stellen van omwonenden;
- bijkomende werkzaamheden. Reinigen en inspecteren riolen voor 4 gemeenten in 4 percelen
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor rioolreiniging 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 4
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: perceel 1 gemeente Leudal
Beschrijving van de aanbesteding:
De gemeente Peel en Maas is als penvoerder voornemens om mede namens de gemeenten Leudal, Weert en Nederweert de dienst “Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare
procedure op basis van “Laagste Prijs”.
De dienst betreft:
- het reinigen van objecten (riolen e.d.);
- het inspecteren van objecten (riolen e.d.)
- tijdelijk afsluiten van riolen;
- treffen van de benodigde verkeersmaatregelen;
- in kennis stellen van omwonenden;
- bijkomende werkzaamheden. zie inschrijfstaat bestek
Toon meer
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Noord-Limburg 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2027-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 3x 1 kalenderjaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Verlenging mogelijk
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2 gemeente Nederweert
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
3
Titel: Perceel 3 gemeente Peel en Maas
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4️⃣
Interne identificatiecode:
4
Titel: Perceel 4 gemeente Weert
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees Openbaar laagste prijs
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-05 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-04 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Peel en Maas
Nationaal registratienummer:
201658123
Postadres: Wilhelminaplein 1
Postcode: 5981 CC
Poststad: Panningen
Regio: Noord-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Marc Kessels
E-mail: aanbestedingen@kragten.nl 📧
Telefoon: +31 8833366147 📞
URL: http://www.peelenmaas.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437168 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437168 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 164-590248 (2026-08-24)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-26)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-11 23:59:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437451 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437451 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Datums nota van inlichtingen gewijzigd
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: d926ac9b-d454-4e0c-bdb9-dc18e64043be-01
Bron: OJS 2026/S 166-596221 (2026-08-26)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-11 23:59:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437451 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437451 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Datums nota van inlichtingen gewijzigd
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: d926ac9b-d454-4e0c-bdb9-dc18e64043be-01
Bron: OJS 2026/S 166-596221 (2026-08-26)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Diensten in verband met afvalwater (14)
- Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling (3)
- Beheer van riolering (2)
- Diensten voor behandeling van septische putten
- Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten
- Diensten voor rioolreiniging (8)
- Rioolwaterafvoerdiensten
- Rioolwaterbehandelingsdiensten (1)
- Rioolwaterverwijderingsdiensten (1)