Reconstructie N766

Provincie Overijssel

De opdracht omvat de uitvoering van de reconstructie van de N766 tussen km 0,05 en 0,15 en tussen km 0,30 en 3,55, gelegen in de gemeente Deventer. De werkzaamheden worden verstrekt in de vorm van een RAW-overeenkomst en bestaan in hoofdzaak uit: • het uitvoeren van opruimingswerkzaamheden • het uitvoeren van grondwerken • het aanbrengen van duikers • het reconstrueren en aanbrengen van asfaltverhardingen • het vervangen van asfaltverhardingen van de fietspaden door betonverhardingen • het herstraten en aanbrengen van elementenverhardingen • het reconstrueren van bushaltes, inritten en overige verhardingen • het aanbrengen en vervangen van markeringen en wegbebakening • groenwerkzaamheden • het voorbereiden, treffen, onderhouden en verwijderen van tijdelijke verkeersmaatregelen en omleidingen • communicatie met de omgeving • het opstellen van de benodigde werkplannen en overige uitvoeringsdocumenten • het uitvoeren van revisie en het samenstellen van het opleverdossier 1

Deadline

Deadline 2026-10-26

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-01 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Reconstructie N766
Referentienummer: 25.O.073
Korte beschrijving:
De opdracht omvat de uitvoering van de reconstructie van de N766 tussen km 0,05 en 0,15 en tussen km 0,30 en 3,55, gelegen in de gemeente Deventer. De werkzaamheden worden verstrekt in de vorm van een RAW-overeenkomst en bestaan in hoofdzaak uit: • het uitvoeren van opruimingswerkzaamheden • het uitvoeren van grondwerken • het aanbrengen van duikers • het reconstrueren en aanbrengen van asfaltverhardingen • het vervangen van asfaltverhardingen van de fietspaden door betonverhardingen • het herstraten en aanbrengen van elementenverhardingen • het reconstrueren van bushaltes, inritten en overige verhardingen • het aanbrengen en vervangen van markeringen en wegbebakening • groenwerkzaamheden • het voorbereiden, treffen, onderhouden en verwijderen van tijdelijke verkeersmaatregelen en omleidingen • communicatie met de omgeving • het opstellen van de benodigde werkplannen en overige uitvoeringsdocumenten • het uitvoeren van revisie en het samenstellen van het opleverdossier 1
Toon meer
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Wegenonderhoud 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Deventer
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidwest-Overijssel 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-04 📅
Einddatum: 2027-05-31 📅
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 13:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 70 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen
Openingsdatum: 2026-10-26 13:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 13:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Inschrijving
Vereiste deposito's en garanties:
Algemene gegevens en voorwaarden-Vertrouwelijkheid-Intellectuele eigendomsrechten-Verklaringen en geschiktheidseisen-Wijzigingen tijdens het aanbestedingstraject

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Overijssel
Nationaal registratienummer: 221853294
Postadres: Luttenbergstraat 2
Postcode: 8012EE
Poststad: Zwolle
Regio: Noord-Overijssel 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Alex van der Galiën
E-mail: inkoop@ssc-ons.nl 📧
Telefoon: +31 384985196 📞
URL: http://www.ssc-ons.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438054 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438054 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604208 (2026-09-01)