Realisatie aanvullende zuiveringsstap en laagspanningsinstallatie RWZI Uithoorn
Stichting Waternet
De Opdracht (hoofdopdracht) bestaat uit twee deelopdrachten: โข Deelopdracht 1: Aanvullende zuiveringsstap en omvat alle werkzaamheden die nodig zijn om de aanvullende zuivering te realiseren. โข Deelopdracht 2: Laagspanningsinstallatie en omvat alle werkzaamheden die nodig zijn om de laagspanningsinstallatie te realiseren. De hoofdopdracht vormt รฉรฉn ondeelbare Opdracht. De onderscheiden deelopdrachten dienen uitsluitend ter beschrijving van de scope en leiden niet tot afzonderlijke gunning.
DeadlineDeadline 2026-11-09
Wie? Wat?- โข Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen โบ Aanbrengen van verharding
- โข Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet โบ Graafwerkzaamheden en grondverzet
- โข Uitrusting voor zuiveringsinstallatie โบ Bouwen van waterzuiveringsinstallatie
- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Realisatie aanvullende zuiveringsstap en laagspanningsinstallatie RWZI Uithoorn
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Graafwerkzaamheden en grondverzet ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 14 800 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 2 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-09 16:00:22 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Waternet
Nationaal registratienummer:
Postadres: Korte Ouderkerkerdijk 7
Postcode: 1096AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Theo van de Graaff
E-mail: theo.van.de.graaff@agv.nl ๐ง
Telefoon: +31611941627 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2802 ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/215664 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/215664 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Amsterdam
Nationaal registratienummer:
Postcode: 1076 AV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbankamsterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883617000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603237 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Realisatie aanvullende zuiveringsstap en laagspanningsinstallatie RWZI Uithoorn
Referentienummer:
91c2c11a-0c45-45c1-a312-c7d8af07c004
Korte beschrijving:
De Opdracht (hoofdopdracht) bestaat uit twee deelopdrachten:
โข Deelopdracht 1: Aanvullende zuiveringsstap en omvat alle werkzaamheden die nodig zijn om de aanvullende zuivering te realiseren.
โข Deelopdracht 2: Laagspanningsinstallatie en omvat alle werkzaamheden die nodig zijn om de laagspanningsinstallatie te realiseren.
De hoofdopdracht vormt รฉรฉn ondeelbare Opdracht. De onderscheiden deelopdrachten dienen uitsluitend ter beschrijving van de scope en leiden niet tot afzonderlijke gunning.
Toon meer
Producten/diensten: Graafwerkzaamheden en grondverzet ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 14 800 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
33feac59-8ff3-45a5-9f99-fcf1d05c903d
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 2 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-09 16:00:22 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Waternet
Nationaal registratienummer:
41216593
Postadres: Korte Ouderkerkerdijk 7
Postcode: 1096AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Theo van de Graaff
E-mail: theo.van.de.graaff@agv.nl ๐ง
Telefoon: +31611941627 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2802 ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/215664 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/215664 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Amsterdam
Nationaal registratienummer:
82951462
Postcode: 1076 AV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbankamsterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883617000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603237 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Bouwwerkzaamheden (>20 nieuwe aankopen)