RAW-raamovereenkomst voor het onderhouden van de openbare verlichting gemeente Bergeijk
Gemeente Bergeijk
De werkzaamheden binnen deze RAW-raamovereenkomst zullen via deelopdrachten worden uitgevoerd en hebben betrekking op het functioneel in stand houden van de openbare verlichtingsinstallatie. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het uitvoeren van correctief onderhoud: - Het organiseren en in bedrijf houden van een storingswachtdienst. - Het opheffen van storingen en defecten. - Het herstellen van schade veroorzaakt door aanrijdingen of vernielingen. - Het herstellen van schade als gevolg van ouderdom of slijtage. - Het verplaatsen van verlichtingsobjecten. - Het opnieuw richten van scheefstaande masten. - Het vervangen van masten en armaturen. - Het rapporteren van de verrichte werkzaamheden. - Het aanleveren van schade-informatie ten behoeve van schadeverhaal. - Het aanleveren en/of verwerken van revisiegegevens. Bovenstaande werkzaamheden hebben betrekking op onderhoudswerkzaamheden.
DeadlineDeadline 2026-10-09
Wie? Wat?- โข Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten โบ Onderhoud van straatverlichting
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: RAW-raamovereenkomst voor het onderhouden van de openbare verlichting gemeente Bergeijk
Referentienummer:
6a6ec00b-1925-44ef-a200-52fca38d916c
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Onderhoud van straatverlichting ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 700 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
b5f11a4c-ee59-4ab6-98f5-dc131c9946ec
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Bergeijk
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: verlenging van 2 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 08:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 15:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (percentage, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Bergeijk
Nationaal registratienummer:
1717273202
Postcode: 5571 HB
Poststad: Bergeijk
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: a.ahmetovic@bizob.nl ๐ง
Telefoon: 0613070911 ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229796 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229796 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Oost-Brabant
Nationaal registratienummer:
82956774
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223 BA
Poststad: โs-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883621000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597065 (2026-08-28)