RAW-Raamovereenkomst Onderhoud groenvoorzieningen op terreinen Alblasserwaard 2027 - 2031

Waterschap Rivierenland

Europees Openbare aanbesteding RAW-Raamovereenkomst Onderhoud groenvoorzieningen op terreinen Alblasserwaard 2027 - 2031 Aanleiding voor deze aanbestedingsprocedure betreft het aflopen van de huidige Overeenkomst voor het groenonderhoud op de WSRL terreinen in de Alblasserwaard. Ook in de toekomst blijft de behoefte aan deze dienstverlening bestaan. Daarom is WSRL voornemens om een nieuwe Overeenkomst af te sluiten door middel van deze aanbestedingsprocedure. De aflopende overeenkomst was in de vorm van een traditioneel RAW-bestek. Waterschap Rivierenland heeft deze contractvorm intern geëvalueerd en vervolgens besloten om nieuwe contracten voor groenonderhoud aan te besteden in de vorm van RAW-Raamovereenkomsten. Waterschap Rivierenland wenst met één Inschrijver een Raamovereenkomst te sluiten. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zullen deelopdrachten worden uitgezet, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: groenonderhoud verhardingen (o.a. onkruid vrijmaken, vegen); onderhoud beplantingen (o.a. snoeien, dunnen, knippen); onderhoud grasvegetatie (o.a. maaien, blad ruimen); onderhoud bomen en bomengroepen (o.a. snoeien); ter beschikking stellen van personeel en materieel. Looptijd overeenkomst De RAW-Raamovereenkomst heeft een looptijd van 1 januari 2027 t/m 31 december 2031. De contractduur bedraagt daarmee 5 jaar.

Deadline

Deadline 2026-10-12

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-28 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: RAW-Raamovereenkomst Onderhoud groenvoorzieningen op terreinen Alblasserwaard 2027 - 2031
Referentienummer: 5a717d15-3716-4c5d-8f3b-bc477dd093db
Korte beschrijving:
Europees Openbare aanbesteding RAW-Raamovereenkomst Onderhoud groenvoorzieningen op terreinen Alblasserwaard 2027 - 2031 Aanleiding voor deze aanbestedingsprocedure betreft het aflopen van de huidige Overeenkomst voor het groenonderhoud op de WSRL terreinen in de Alblasserwaard. Ook in de toekomst blijft de behoefte aan deze dienstverlening bestaan. Daarom is WSRL voornemens om een nieuwe Overeenkomst af te sluiten door middel van deze aanbestedingsprocedure. De aflopende overeenkomst was in de vorm van een traditioneel RAW-bestek. Waterschap Rivierenland heeft deze contractvorm intern geëvalueerd en vervolgens besloten om nieuwe contracten voor groenonderhoud aan te besteden in de vorm van RAW-Raamovereenkomsten. Waterschap Rivierenland wenst met één Inschrijver een Raamovereenkomst te sluiten. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zullen deelopdrachten worden uitgezet, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: groenonderhoud verhardingen (o.a. onkruid vrijmaken, vegen); onderhoud beplantingen (o.a. snoeien, dunnen, knippen); onderhoud grasvegetatie (o.a. maaien, blad ruimen); onderhoud bomen en bomengroepen (o.a. snoeien); ter beschikking stellen van personeel en materieel. Looptijd overeenkomst De RAW-Raamovereenkomst heeft een looptijd van 1 januari 2027 t/m 31 december 2031. De contractduur bedraagt daarmee 5 jaar.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 800 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: bfdd24ba-94d0-48e7-873b-bcc02d950a48
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2031-12-31 📅
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Een langere looptijd biedt continuïteit en stabiliteit voor zowel de opdrachtgever als de opdrachtnemer. Dit zorgt voor een langdurige samenwerking waarin beide partijen beter op elkaar ingespeeld raken, wat de efficiëntie en kwaliteit van het werk ten goede komt. Daarnaast stimuleert een langere looptijd opdrachtnemers om te investeren in innovatieve technieken en duurzame oplossingen. De zekerheid van een langdurig contract maakt het aantrekkelijker om te investeren in nieuwe technologieën en processen die op de lange termijn kostenbesparend en milieuvriendelijk zijn.
Toon meer
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Rivierenland
Nationaal registratienummer: 30281419
Postadres: De Blomboogerd 1
Postcode: 4003BX
Poststad: Tiel
Regio: Zuidwest-Gelderland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: B. de Geus
E-mail: b.de.geus@wsrl.nl 📧
Telefoon: +31344649090 📞
URL: https://www.waterschaprivierenland.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/3989 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228677 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228677 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer: 82940827
Afdeling: Arnhem
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: nvt
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
De gunning vindt plaats onder de opschortende voorwaarde dat binnen een termijn van twintig kalenderdagen (Standstill-termijn) geen van de Inschrijvers, die niet voor gunning in aanmerking komen, een kort geding aanhangig maakt. Inschrijvers die niet in aanmerking komen, worden schriftelijk geïnformeerd met betrekking tot de gunning onder deze opschortende voorwaarde. Inschrijvers die een voorziening in rechte willen vragen tegen dat besluit, dienen dit tijdig voor de afloop van de gestelde termijn schriftelijk mede te delen aan WSRL onder gelijktijdige toezending van een kopie van de dagvaarding en met vermelding van de datum, waarop de voorzieningenrechter de zaak behandelt. De twintig kalenderdagen betreft een fatale termijn. Indien Inschrijver binnen voornoemde termijn geen kort geding aanhangig maakt, verwerkt Inschrijver zijn recht om in een civiele bodemprocedure een vordering tot schadevergoeding jegens de aanbestedende dienst in te stellen
Toon meer
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-29Z 📅
Bron: OJS 2026/S 168-602334 (2026-08-28)