RAW- Raamovereenkomst Levering Bebordingen Lansingerland
Gemeente Lansingerland
De gemeente Lansingerland is voornemens een nieuwe RAW-raamovereenkomst aan te besteden voor de levering van bebordingen, bevestigingsmaterialen en bijbehorende dragers ten behoeve van het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. De huidige RAW-raamovereenkomst, die voorziet in deze leveringen, eindigt op 15 november 2026. Met de nieuwe raamovereenkomst wordt beoogd tijdig te voorzien in een structurele en rechtmatige inkoopmogelijkheid voor de benodigde materialen gedurende de komende beheerperiode. De te leveren materialen worden ingezet voor het uitvoeren, onderhouden, vervangen en waar nodig uitbreiden van bebordingen binnen de gemeente Lansingerland. De uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden vindt hoofdzakelijk plaats door de gemeentelijke buitendienst. Met de raamovereenkomst wordt beoogd de benodigde materialen op een doelmatige, transparante en economisch verantwoorde wijze beschikbaar te stellen, waarbij wordt aangesloten bij het gemeentelijk beheerplan BBS 2024-2032. Zie inschrijfstaat
DeadlineDeadline 2026-10-05
Wie? Wat?- โข Stadsmeubilair โบ Signaleringsborden
- โข Verlichte en niet-verlichte signaleringsborden โบ Verkeersborden
- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: RAW- Raamovereenkomst Levering Bebordingen Lansingerland
Referentienummer:
POR565
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Verkeersborden ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Signaleringsborden ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Lansingerland
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-05 10:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 13:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Lansingerland
Nationaal registratienummer:
60484792
Postadres: Tobias Asserlaan 1
Postcode: 2662 SB
Poststad: Bergschenhoek
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Prevish Autar
E-mail: inkoop@lansingerland.nl ๐ง
Telefoon: +31 108004000 ๐
Fax: +31 108004001 ๐
URL: http://www.lansingerland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436906 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436906 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 162-583202 (2026-08-21)