Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030
Gemeente Utrecht
De gemeente Utrecht wil 5 contracten, op basis van een RAW-Raamovereenkomst, voor 5 gebiedspercelen afsluiten voor het onderhoud aan elementenverharding. Dit onderhoud betreft o.a.: · het opbreken en aanbrengen van elementenverharding; · het uitvoeren van licht grondwerk; · werkzaamheden t.a.v. hemelwaterafvoer (stellen van putten en kolken e.d.); · bijkomende aspecten als het (ver)plaatsen wegmeubilair en; · het zorgdragen voor benodigde verkeersmaatregelen tijdens de werkzaamheden. Zie inschrijvingsleidraad
DeadlineDeadline 2026-10-12
Wie? Wat?- • Diverse oppervlaktewerkzaamheden › Wegdekwerkzaamheden voor wegen › Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 5
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 5
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 1
Aanvullende producten/diensten: Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Utrecht
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Utrecht 🏙️
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: De raamovereenkomst kan 2 keer met 1 jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): CO2-prestatieladder
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Prijs ✅
Prijs (weging): 55
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 2
Titel
Identificatienummer van de partij:
3️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 3
Titel
Identificatienummer van de partij:
4️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 4
Titel
Identificatienummer van de partij:
5️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 5
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie inschrijvingsleidraad.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Utrecht
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 11:00:00 📅
Plaats: Utrecht
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Utrecht
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stadsplateau 1
Postcode: 3521 AZ
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Eva Meulenbelt
E-mail: inkoop@utrecht.nl 📧
Telefoon: +31 302860000 📞
URL: http://www.utrecht.nl/inkoop 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.utrecht.nl/bestuur-en-organisatie/beleid/inkoopbeleid/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437990 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437990 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604095 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030
Referentienummer:
2025SB612
Korte beschrijving:
De gemeente Utrecht wil 5 contracten, op basis van een RAW-Raamovereenkomst, voor 5 gebiedspercelen afsluiten voor het onderhoud aan elementenverharding.
Dit onderhoud betreft o.a.:
· het opbreken en aanbrengen van elementenverharding;
· het uitvoeren van licht grondwerk;
· werkzaamheden t.a.v. hemelwaterafvoer (stellen van putten en kolken e.d.); · bijkomende aspecten als het (ver)plaatsen wegmeubilair en;
· het zorgdragen voor benodigde verkeersmaatregelen tijdens de werkzaamheden. Zie inschrijvingsleidraad
Toon meer
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 5
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 5
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 1
Aanvullende producten/diensten: Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Utrecht
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Utrecht 🏙️
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: De raamovereenkomst kan 2 keer met 1 jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): CO2-prestatieladder
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Prijs ✅
Prijs (weging): 55
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 2
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
3
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 3
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4️⃣
Interne identificatiecode:
4
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 4
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
5️⃣
Interne identificatiecode:
5
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 5
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0005
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie inschrijvingsleidraad.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Utrecht
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 11:00:00 📅
Plaats: Utrecht
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Utrecht
Nationaal registratienummer:
71663234
Postadres: Stadsplateau 1
Postcode: 3521 AZ
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Eva Meulenbelt
E-mail: inkoop@utrecht.nl 📧
Telefoon: +31 302860000 📞
URL: http://www.utrecht.nl/inkoop 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.utrecht.nl/bestuur-en-organisatie/beleid/inkoopbeleid/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437990 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437990 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
-. De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen of groepen van percelen worden gecombineerd: Zie regeling in inschrijvingsleidraad.
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604095 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Bouwwerkzaamheden (>20 nieuwe aankopen)