Raamovereenkomst voor het vervangen en aanleggen openbaar groen
Gemeente Smallingerland
Raamovereenkomst voor het vervangen en aanleggen openbaar groen in de gemeente Smallingerland Maaien grasterrein, ca 60 are Kapot frezen aanwezige zode, ca 60 are Verwijderen heesters, ca 70 are Verwijderen bosplantsoen, ca 20 are Verwijderen bomen, ca 550 st Verwijderen stobben, ca 550 st Grond ontgraven, vervoeren en verwerken ca 400 m3 Leveren en verwerken teelgrond, ca 1000 m3 Toepassen grondstructuur verbetering, ca 40 are Planten van bomen, ca 500 st Planten heesters, ca 20000 st Planten bosplantsoen, ca 4000 st Planten haagplantsoen, ca 2000 st Planten vaste planten, ca 8000 st Watergeven aangebrachte bomen en plantsoen Inboeten aangebrachte bomen en plantsoen Toepassen verkeersmaatregelen
DeadlineDeadline 2026-10-05
Wie? Wat? Waar?- โข Friesland (NL) โบ Zuidoost-Friesland
- โข Noord-Friesland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst voor het vervangen en aanleggen openbaar groen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Smallingerland
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Duur: 1 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 11:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-05 11:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Smallingerland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Gauke Boelensstraat 2
Postcode: 9203RM
Poststad: Drachten
Regio: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jan Wiebren Visser
E-mail: gemeente@smallingerland.nl ๐ง
Telefoon: +31 592241313 ๐
URL: http://www.smallingerland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436993 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436993 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585068 (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst voor het vervangen en aanleggen openbaar groen
Referentienummer:
2026-034481
Korte beschrijving:
Raamovereenkomst voor het vervangen en aanleggen openbaar groen in de gemeente Smallingerland Maaien grasterrein, ca 60 are
Kapot frezen aanwezige zode, ca 60 are
Verwijderen heesters, ca 70 are
Verwijderen bosplantsoen, ca 20 are
Verwijderen bomen, ca 550 st
Verwijderen stobben, ca 550 st
Grond ontgraven, vervoeren en verwerken ca 400 m3
Leveren en verwerken teelgrond, ca 1000 m3
Toepassen grondstructuur verbetering, ca 40 are
Planten van bomen, ca 500 st
Planten heesters, ca 20000 st
Planten bosplantsoen, ca 4000 st
Planten haagplantsoen, ca 2000 st
Planten vaste planten, ca 8000 st
Watergeven aangebrachte bomen en plantsoen
Inboeten aangebrachte bomen en plantsoen
Toepassen verkeersmaatregelen
Toon meer
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Smallingerland
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Duur: 1 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 11:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-05 11:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Smallingerland
Nationaal registratienummer:
10508761
Postadres: Gauke Boelensstraat 2
Postcode: 9203RM
Poststad: Drachten
Regio: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jan Wiebren Visser
E-mail: gemeente@smallingerland.nl ๐ง
Telefoon: +31 592241313 ๐
URL: http://www.smallingerland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436993 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436993 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585068 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)