Raamovereenkomst verkeersregelinstallaties
Gemeente Assen
De gemeente Assen is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van VRIโs en de daarbij behorende werkzaamheden inclusief service- en onderhoudscontracten. โฌ2.500.000,-
DeadlineDeadline 2026-11-02
Wie?- โข Gemeente Assen
- โข Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor wegen โบ Verkeerslichten
- โข Installeren van signalisatie-uitrusting โบ Installeren van verkeersbewakingsuitrusting โบ Installeren van verkeerslichten
- โข Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting โบ Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
- โข Drenthe โบ Noord-Drenthe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst verkeersregelinstallaties
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Verkeerslichten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 2500000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Assen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Noord-Drenthe ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-02 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Assen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Noordersingel 33
Postcode: 9401 JW
Poststad: Assen
Regio: Noord-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ruth Bischoff-Koops
E-mail: inkoop@assen.nl ๐ง
Telefoon: +31 0881230911 ๐
URL: http://www.assen.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.assen.nl/ondernemen/inkoop ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438064 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438064 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605040 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst verkeersregelinstallaties
Referentienummer:
52817-2025
Korte beschrijving:
De gemeente Assen is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van VRIโs en de daarbij behorende werkzaamheden inclusief service- en onderhoudscontracten. โฌ2.500.000,-
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Verkeerslichten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 2500000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Noord-Drenthe ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-02 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Assen
Nationaal registratienummer:
341893957
Postadres: Noordersingel 33
Postcode: 9401 JW
Poststad: Assen
Regio: Noord-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ruth Bischoff-Koops
E-mail: inkoop@assen.nl ๐ง
Telefoon: +31 0881230911 ๐
URL: http://www.assen.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.assen.nl/ondernemen/inkoop ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438064 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438064 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605040 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐