Raamovereenkomst Terrestrische inwinning Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo
Werkorganisatie BUCH
De gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo willen met รฉรฉn ondernemer een raamovereenkomst afsluiten voor het uitvoeren van terrestrische metingen. Binnen deze gemeenten bestaat behoefte aan structurele en kwalitatief hoogwaardige terrestrische inwinning voor het actualiseren van geo-informatie en basisregistraties. De terrestrische metingen zijn noodzakelijk voor het beheer en onderhoud van de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG), de Basisregistratie Grootschalige Topografie (BGT) en BOR-gegevens (Beheer Openbare Ruimte). Inclusief BGT-mutaties voor het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier. Het betreft nieuwe en gewijzigde objecten als gevolg van nieuwbouw, verbouw, reconstructies, groenaanpassingen, plaatsing of verwijdering van objecten en infrastructurele wijzigingen.
DeadlineDeadline 2026-10-12
Wie? Wat? Waar?- โข Noord-Holland โบ Alkmaar en omgeving
- โข Noord-Holland โบ Kop van Noord-Holland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Terrestrische inwinning Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo
Referentienummer:
9f9ea28a-d019-4ac1-b5b6-4027d35af0b2
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Landmeetkundige diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 600 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
b38e5d98-331c-4d54-9b6d-03f88c145bdd
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): kwaliteit 1: kwaliteitsbewaking
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 2: Borging correcte en tijdige oplevering
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): kwaliteit 3: Aanleveren resultaten
Kwaliteit 4: Communicatie
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (percentage, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Werkorganisatie BUCH
Nationaal registratienummer:
67675808
Postadres: Middelweg 28
Postcode: 1911EG
Poststad: Uitgeest
Regio: Kop van Noord-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sandra Stadegaard
E-mail: sandrastadegaard@debuch.nl ๐ง
Telefoon: +31889097509 ๐
URL: https://www.werkenbijdebuch.nl/ ๐
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.werkenbijdebuch.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/58857 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/210549 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/210549 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord-Holland
Nationaal registratienummer:
82941742
Afdeling: Aanbestedingsrecht
Postadres: Simon de Vrieshof 1
Postcode: 2019 HA
Poststad: Haarlem
Regio: Kop van Noord-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Niet van toepassing
E-mail: kanton.rb-nho.haarlem@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883616100 ๐
Fax: 0883613100 ๐
URL: http://www.rechtspraak.nl ๐
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.rechtspraak.nl/organisatie-en-contact/organisatie/rechtbanken/rechtbank-noord-holland ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Bezwaartermijn 20 dagen.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z ๐
Bron: OJS 2026/S 168-600189 (2026-08-31)