Raamovereenkomst Sportvelden gemeente Weert
Gemeente Weert
Raamovereenkomst Sportvelden gemeente Weert. Het gaat om een raamovereenkomst met de volgende werkzaamheden: - Het uitvoeren van algemeen onderhoud sportvelden; - Het uitvoeren van specialistisch onderhoud sportvelden; - Het uitvoeren van bijhorende werkzaamheden. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 1.845.000 exclusief btw gedurende de initiële contractduur van vier jaar. De totale geraamde waarde gedurende de maximale looptijd van de raamovereenkomst van negen jaar bedraagt € 4.200.000 exclusief btw. De maximale contractwaarde van de raamovereenkomst bedraagt € 5.400.000 exclusief btw. Bij de vaststelling van deze maximale contractwaarde is rekening gehouden met prijsindexeringen, wijzigingen in het areaal, uitbreiding van sportvoorzieningen, aanvullende werkzaamheden binnen de scope van de opdracht en overige ontwikkelingen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
DeadlineDeadline 2026-10-16
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Sportvelden gemeente Weert
Referentienummer:
SPOWEE27
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Onderhouden van sportvelden 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Weert
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit van Sportvelden
Kwaliteitscriterium (weging): 12
Kwaliteitscriterium (naam): Chemievrij beheer (Greendeal)
Kwaliteitscriterium (weging): 3
Kwaliteitscriterium (naam): Samenwerking, communicatie en klachtenafhandeling
Kwaliteitscriterium (weging): 9
Kwaliteitscriterium (naam): Co2-Prestatieladder
Kwaliteitscriterium (weging): 6
Kwaliteitscriterium (naam): Interview
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-16 12:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist ✅
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-10-16 12:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Uittreksel Kamer van koophandel
Vereiste deposito's en garanties: Aansprakelijkheidsverzekering
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Weert
Nationaal registratienummer:
411684491
Postadres: Wilhelminasingel 101
Postcode: 6001GS
Poststad: Weert
Regio: Midden-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Evert Jan van de Kamp
E-mail: inkoop@weert.nl 📧
Telefoon: +31 495575000 📞
Fax: +31 495541554 📠
URL: http://www.weert.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438214 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438214 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608379 (2026-09-01)
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)