Raamovereenkomst Migratie regeltechniek in & aan het Amsterdam UMC v3
Stichting Amsterdam UMC
Binnen het Amsterdam UMC, locatie AMC, is er achterstallig onderhoud aan de M&R-techniek. Circa 200 regelkasten zijn verouderd en dienen vervangen te worden. Daarnaast lopen er meerdere trajecten voor regeltechniek in onderhouds- en verbouwingsprojecten. Dit levert niet alleen een belasting op in het leveren en plaatsen van regelkasten, maar ook op de systemintegration binnen het SCADA-pakket. Met deze aanbesteding willen wij de focus leggen op voldoende capaciteit voor het vervangen van de regelkasten. Met een actuele blik op de dynamische bouw- en zorgmarkt, en in het licht van toekomstige ontwikkelingen, is gekeken hoe wij in samenwerking met de markt de komende jaren de strategische doelstellingen van Amsterdam UMC het best kunnen realiseren. De Opdrachtwaarde van de Werken binnen deze Raamovereenkomst ligt rond de โฌ15.000.000,- exclusief BTW per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
DeadlineDeadline 2026-10-05
Wie? Wat?- โข Elektrische installatiewerkzaamheden voor verwarming en andere elektrische apparatuur in gebouwen โบ Elektrotechnische installatiewerken
- โข Gebouwen voor de gezondheidszorg โบ Bouwen van ziekenhuisfaciliteiten
- โข Reparatie en onderhoud van installaties โบ Upgraden van installaties
- โข Technisch ontwerpen voor bedrijfsprocessen en -productie โบ Ontwerpen van installaties
- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-19 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Migratie regeltechniek in & aan het Amsterdam UMC v3
Referentienummer:
RDm&R03
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amsterdam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 8 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Sub-gunningscriterium 1: Borging planning en kwaliteit.
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Sub-gunningscriterium 2: Visie duurzaamheid bedrijfsvoering.
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Sub-gunningscriterium 3: Transparante begrotingen.
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 1413 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โ
Openingsdatum: 2026-10-05 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-16 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Amsterdam UMC
Nationaal registratienummer:
31644435
Postadres: De Boelelaan 1117
Postcode: 1081HV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Rick van den Dolder
E-mail: inkoop.vumc@amsterdamumc.nl ๐ง
Telefoon: +31 204444444 ๐
URL: https://www.amsterdamumc.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436717 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436717 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-578916 (2026-08-19)
- Bouwwerkzaamheden (>20 nieuwe aankopen)