Raamovereenkomst Migratie regeltechniek in & aan het Amsterdam UMC perceel werken
Stichting Amsterdam UMC
Betreft aanbesteding migratie van regeltechniek in en aan het amsterdam UMC. Aanbesteding heeft als doel 3 leveranciers te contracteren die gezamenlijk in รฉรฉn Raamovereenkomst werkzaamheden uitvoeren m.b.t. de migratie en vervanging van meet en regeltechniek. De opdrachten worden verdeeld onder de deelnemende raamcontractanten. De Opdrachtwaarde van de Werken binnen deze Raamovereenkomst ligt rond de โฌ15.000.000,- exclusief BTW per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-09-01. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-07-27.
Wie? Wat?- โข Elektrische installatiewerkzaamheden voor verwarming en andere elektrische apparatuur in gebouwen โบ Elektrotechnische installatiewerken
- โข Gebouwen voor de gezondheidszorg โบ Bouwen van ziekenhuisfaciliteiten
- โข Reparatie en onderhoud van installaties โบ Upgraden van installaties
- โข Technisch ontwerpen voor bedrijfsprocessen en -productie โบ Ontwerpen van installaties
- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-07-27 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-07-29 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-07-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Migratie regeltechniek in & aan het Amsterdam UMC perceel werken
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Meijbergdreef 9
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 8 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Sub-gunningscriterium 1: Borging planning en kwaliteit.
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Visie duurzaamheid bedrijfsvoering.
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Transparante begrotingen.
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Versnelde procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-01 14:30:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-01 15:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 121 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โ
Openingsdatum: 2026-09-01 15:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-25 13:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Amsterdam UMC
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Huisvesting
Postadres: De Boelelaan 1117
Postcode: 1081HV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Rick van den Dolder
E-mail: r.vandendolder@amsterdamumc.nl ๐ง
Telefoon: +31 204444444 ๐
URL: https://www.amsterdamumc.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434838 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434838 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 144-523853 (2026-07-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Migratie regeltechniek in & aan het Amsterdam UMC perceel werken
Referentienummer:
RDm&R02
Korte beschrijving:
Betreft aanbesteding migratie van regeltechniek in en aan het amsterdam UMC.
Aanbesteding heeft als doel 3 leveranciers te contracteren die gezamenlijk in รฉรฉn Raamovereenkomst werkzaamheden uitvoeren m.b.t. de migratie en vervanging van meet en regeltechniek.
De opdrachten worden verdeeld onder de deelnemende raamcontractanten. De Opdrachtwaarde van de Werken binnen deze Raamovereenkomst ligt rond de โฌ15.000.000,- exclusief BTW per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Toon meer
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 8 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Aanvullende werkzaamheden direct in verhouding staat met de werkzaamheden zoals benoemd in deze aanbesteding.
men moet hierbij denken aan onvoorziene werkzaamheden.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Sub-gunningscriterium 1: Borging planning en kwaliteit.
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Visie duurzaamheid bedrijfsvoering.
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Transparante begrotingen.
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Versnelde procedure:
eerdere aanbesteding gepubliceerd, deze aanbesteding bevat een aantal wezenlijke wijzigingen.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-01 14:30:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-01 15:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 121 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Raamovereenkomst met een langere looptijd is wordt als het meest passend gezien vanwege de grote inspanning van zowel de Amsterdam UMC als de Raamcontractanten voor een volledig goede implementatie van de Raamovereenkomst. Gezien de complexe aard van de gebouwen kost het inlezen, inleven en leren kennen van de technisch complexe gebouwen inwerktijd van 9-12 maanden. De Raamcontractanten en Amsterdam UMC besteden veel tijd (en daarmee kosten) aan een goede opbouw van de samenwerking, kennis maken met systemen, procedures, organisatie en de daadwerkelijke locaties. De diversiteit aan techniek, complexe infrastructuur en het inregelen over twee locaties vraagt een grote inspanning. De implementatiekosten voor Amsterdam UMC en de Raamcontractanten moeten in verhouding staan met het rendement over de looptijd van de Raamovereenkomsten
Toon meer
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โ
Openingsdatum: 2026-09-01 15:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-25 13:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund:
Verklaring hoofdelijke aansprakelijkheid-Verklaring onderaanneming beroep op derde-Verklaring combinatie/samenwerkingsverbanden
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Amsterdam UMC
Nationaal registratienummer:
31644435
Afdeling: Huisvesting
Postadres: De Boelelaan 1117
Postcode: 1081HV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Rick van den Dolder
E-mail: r.vandendolder@amsterdamumc.nl ๐ง
Telefoon: +31 204444444 ๐
URL: https://www.amsterdamumc.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434838 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434838 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 144-523853 (2026-07-27)
Aankondiging van een opdracht (2026-07-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435021 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435021 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Procedure opgeschort naar aanleiding van een klacht, beroep of enige andere actie met het oog op beroep of herziening
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 6b375e9a-8730-4fed-9cbc-9e568cadcf81-01
Bron: OJS 2026/S 145-528549 (2026-07-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435021 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435021 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Procedure opgeschort naar aanleiding van een klacht, beroep of enige andere actie met het oog op beroep of herziening
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 6b375e9a-8730-4fed-9cbc-9e568cadcf81-01
Bron: OJS 2026/S 145-528549 (2026-07-29)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Bouwwerkzaamheden (>20 nieuwe aankopen)