Raamovereenkomst inspecties elektrotechnische installaties openbare ruimte
Gemeente Utrecht
De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het keuren en inspecteren van elektrotechnische installaties in de openbare ruimte. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het uitvoeren van NEN3140-inspecties, het aanleveren van NEN3140-inspectierapporten; het aanleveren van de meetwaarden, het rapporteren van schades/gebreken/ tekortkomingen en advies voor herstel en het het uitvoeren en rapporteren van een oorzaakanalyse. Zie bestek
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie?- โข Gemeente Utrecht
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst inspecties elektrotechnische installaties openbare ruimte
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Technische controle- en testdiensten ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Utrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Utrecht ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 13:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 13:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 15:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Utrecht
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Stadsbedrijven
Postadres: Stadsplateau 1
Postcode: 3521 AZ
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Wouter den Besten
E-mail: inkoop@utrecht.nl ๐ง
Telefoon: +31 302860000 ๐
URL: http://www.utrecht.nl/inkoop ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.utrecht.nl/bestuur-en-organisatie/beleid/inkoopbeleid/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438049 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438049 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605321 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst inspecties elektrotechnische installaties openbare ruimte
Referentienummer:
2025SB684
Korte beschrijving:
De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het keuren en inspecteren van elektrotechnische installaties in de openbare ruimte. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het uitvoeren van NEN3140-inspecties, het aanleveren van NEN3140-inspectierapporten; het aanleveren van de meetwaarden, het rapporteren van schades/gebreken/ tekortkomingen en advies voor herstel en het het uitvoeren en rapporteren van een oorzaakanalyse. Zie bestek
Toon meer
Producten/diensten: Technische controle- en testdiensten ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het keuren en inspecteren van elektrotechnische installaties in de openbare ruimte. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het uitvoeren van NEN3140-inspecties, het aanleveren van NEN3140-inspectierapporten; het aanleveren van de meetwaarden, het rapporteren van schades/gebreken/ tekortkomingen en advies voor herstel en het het uitvoeren en rapporteren van een oorzaakanalyse. Zie de beschrijving in het RAW bestek.
Toon meer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Utrecht ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De initiรซle duur van de raamovereenkomst is twee jaar. De raamovereenkomst kan twee keer met รฉรฉn jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 13:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 13:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 15:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Utrecht
Nationaal registratienummer:
71663234
Afdeling: Stadsbedrijven
Postadres: Stadsplateau 1
Postcode: 3521 AZ
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Wouter den Besten
E-mail: inkoop@utrecht.nl ๐ง
Telefoon: +31 302860000 ๐
URL: http://www.utrecht.nl/inkoop ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.utrecht.nl/bestuur-en-organisatie/beleid/inkoopbeleid/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438049 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438049 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605321 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐