Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van Defensie
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van โhet op afroep leveren van Handschoenen, op basis van een raamovereenkomst voor een vaste periode van 2 jaar (met 2x de mogelijkheid tot verlengen met 1 jaar) ten behoeve van het ministerie van Defensie.โ Zie aanbestedingsstukken voor de inhoud van Perceel 1 en Perceel 2.
DeadlineDeadline 2026-10-05
Wie? Wat?- โข Accessoires voor werkkleding โบ Werkhandschoenen
- โข Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren โบ Beroepskleding
- โข Handschoenen โบ Wanten
- โข Speciale werkkleding โบ Vliegkleding
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-07-02 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-07-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Handschoenen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Handschoenen krijgsmacht breed โ Mono-NFP-Zwart
Beschrijving van de aanbesteding: Perceel 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Bpkv
Kwaliteitscriterium (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Handschoenen KMAR - Zwart
Beschrijving van de aanbesteding: Perceel 2
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 120 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Astrid Barink
E-mail: ag.barink@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31883622200 ๐
URL: https://www.mindef.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/217545 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/217545 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31883622200 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 126-457204 (2026-07-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Handschoenen
Referentienummer:
3908bd08-f016-4f00-b713-35b03fab2699
Korte beschrijving:
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van
โhet op afroep leveren van Handschoenen, op basis van een raamovereenkomst voor een vaste periode van 2 jaar (met 2x de mogelijkheid tot verlengen met 1 jaar) ten behoeve van het ministerie van Defensie.โ
Zie aanbestedingsstukken voor de inhoud van Perceel 1 en Perceel 2.
Toon meer
Producten/diensten: Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
28cdbb02-00fb-441a-826d-15478f57bfda
Titel: Handschoenen krijgsmacht breed โ Mono-NFP-Zwart
Beschrijving van de aanbesteding: Perceel 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Bpkv
Kwaliteitscriterium (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
0db47881-d3a2-4171-82f3-eb197f98e2ae
Titel: Handschoenen KMAR - Zwart
Beschrijving van de aanbesteding: Perceel 2
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Beroepskleding
๐ฆ
+ nog 6
Handschoenen
๐ฆ
Speciale werkkleding
๐ฆ
Vliegkleding
๐ฆ
Wanten
๐ฆ
Werkhandschoenen
๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 120 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
27370985
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Astrid Barink
E-mail: ag.barink@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31883622200 ๐
URL: https://www.mindef.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/217545 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/217545 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
82946175
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31883622200 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 126-457204 (2026-07-02)
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 13:00:00 ๐
Wijzigingen
In de oorspronkelijke aankondiging te corrigeren tekst
Identificatienummer van de partij:
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 6af4d8fc-91a1-4745-bdee-a00f49910d8d-01
Bron: OJS 2026/S 171-609811 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 13:00:00 ๐
Wijzigingen
In de oorspronkelijke aankondiging te corrigeren tekst
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
LOT-0002
Andere aanvullende informatie
De deadlines voor de aanmelding schouw, schouwdag, stellen vragen, vragen beantwoorden, en deadline inschrijven zijn aangepast. Zie planning in Mercell. Vanwege de beschikbaarheid van testbureau's, capaciteitsproblemen en de complexiteit van de aanbesteding is derhalve besloten de planning aan te passen.
Toon meer
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 6af4d8fc-91a1-4745-bdee-a00f49910d8d-01
Bron: OJS 2026/S 171-609811 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐